Tiktok Takipçi Satın Al

GTA III’ün Unreal Engine 5 Videosu Yayınlandı: Efsane Grafikler

Grand Theft Auto III,” modern bir oyun motoru olan Unreal Engine 5 tarafından desteklense, hayranlarının paylaştığı bir konsept videoya göre inanılmaz görünebilir. Geçen hafta bir hayranın paylaştığı konsept oyun videosuna bakıldığında, gerçekten de öyle olduğu görülüyor.

YouTube’da “flames per second” kullanıcısı tarafından paylaşılan bu hayran yapımı proje, aynı kullanıcının GTA San Andreas Unreal Engine 5 yeniden yapımı konseptinin ardından gelir. Bu proje, Liberty City Remix modu, ProjectFromThePast ve güncellenmiş 3D modeller gibi bazı Grand Theft Auto V modları kullanılarak oluşturulmuştur. Bu modlar Unreal Engine 5‘e aktarılmıştır. Sonuçlar şaşırtıcı derecede etkileyici.


Rockstar Games, serinin altıncı ana oyunu üzerinde çalışırken, Grand Theft Auto III’ün yeniden yapımının yakın zamanda piyasaya sürülmeyeceği muhtemeldir. Bu durum, oyuncuların Rockstar tarafından sunulan klasik bir açık dünya oyununu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition içindeki remaster ile tek seçenek olarak görmesine neden olur. Ancak, Nathan’ın incelemesinde vurgulandığı gibi, bu remaster oldukça hayal kırıklığı yaratan bir halde.

“Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition,” hala nostaljik eğlence sunan bazı gerçekten çığır açıcı oyunları bir araya getiriyor, ancak onları 2021’de parlatmak için fazla bir şey yapılmamış gibi görünüyor. Sonuç olarak, vasat bir görsel yükseltme, kesik kesik performans ve anlamlı güncellemeler veya ekstraların eksikliği, neden onları ilk başta sevdiğinizi sorgulamanıza neden olabilir. Belki bu koleksiyon, Rockstar (veya mod yapımcıları) tarafından güncellemelerle güncellenebilir, ancak şu anda düşük bir Aranan Seviyesi ile kalıyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu