GreedFall Sistem Gereksinimleri Belli Oldu - TeknoDiot.com

GreedFall Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Abone Ol 

GreedFall sistem gereksinimleri belli oldu. İlk kez E3 2019 fuarında tanıtımı yapılan ve Spiders tarafından geliştirilen Greedfall oyununun çıkması merakla bekleniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Büyülü sızan uzaktaki bir adaya ayak basarken, zenginliklerle, kayıp sırlarla ve fantastik yaratıklarla dolu keşfedilmemiş yeni toprakları keşfedin.

Arkadaşlarınızla ya da arkadaşlarınla ve bütün fraksiyonlarınla ihanet ederken, bu yeni dünyanın kaderini oluştur. Diplomasi, aldatma ve güçle, yaşayan, gelişen bir dünyanın bir parçası olun – rotasını etkileyin ve hikayenizi şekillendirin.

Tanıtımları ile dikkat çeken oyuna ait sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı. Sistem gereksinimlerine genel bir bakış atıldığında oyunun genel bir oyuncu kitlesine hitap ettiği görülüyor.

GreedFall Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Hem aksiyon hem de RPG türünün özelliklerini içinde barındıran oyunun sistem gereksinimlerine bakıldığında oyuncuların işlemcide en az Intel Core i5-3450 veya AMD FX-6300 donanımlarına sahip olması bekleniyor. Ekran kartında en düşük NVIDIA GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870 sistemlerini bekleyen oyun sistemlerde 25 GB yer kaplayacak.

8 GB RAM isteyen ve sistem gereksinimleri ile birçok oyuncuyu memnun eden Greedfall oyunu 10 Eylül 2019 tarihinde Steam’de yerini alacak. 190 TL fiyat etiketine sahip olacaktır.

GreedFall sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
  • İşlemci: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 X6 (3.5 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB, NVIDIA GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz)/AMD FX-8300 (3.3 GHz)
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: 4 GB, NVIDIA GeForce GTX 980 / Radeon RX 590
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Göz atın:   Erzurum Oyunu Sistem Gereksinimleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!