LoL Graves CT (Counter)

Bu makalemizde size League of Legends Graves karakterinin CT'larını Rünlerini ve Pro buildlerini sizlere listeliyoruz.

Graves  CT karakterleri nelerdir? Graves ismi ile anılan bu karakter bir diğer ismi ile de kanun kaçağı olarak bilinmektedir.

Oyunun yazmış olduğu hikayeye göre Graves adlı karakter, büyük bir şehirde yaşayan ve imparatorluğun güvenlik güçleri tarafından aranan tanınmış oldukça bilinen paralı asker, kumarbaz ya da hırsız lakapları ile de bilinmektedir. Her an patlamaya hazır bir espri anlayışına sahip olan bu karakter çift namlulu av tüfeği ile ortaya dehşet saçmaktadır.

Bu karakter kendi şehrinde tekrardan ünlenerek kolay kolay unutulmayacak anılar bırakmıştır. Karşısına çıkan her düşmanı veya kendisiyle savaşmayı göze alan her bir kişiyi korkusuzca öldürmeye programlı olan bu karakter tam anlamıyla bir faciadır.

Oyundaki rolü nişancı konumunda olan bu karakterin zorluk seviyesi ise düşük seviyededir. hemen hemen pek çok kişi tarafından kullanılmasa da güzel yetenekleri ve ihtişamı sayesinde oyunda kendine de yer bulmaktadır.

League of Legends Counter Aracımız

Graves CT Karakterleri

Caitlyn Corki Miss Fortune Urgot Sivir
LoL Graves CT (Counter)  LoL Graves CT (Counter)  LoL Graves CT (Counter)  LoL Graves CT (Counter)  LoL Graves CT (Counter)

Graves Rün

Graves Pro Build

LoL Graves CT (Counter)

Graves Yetenekleri

  • Pasif (Yeni Kader): karakter pasif yeteneğinde tüfeğine özgü niteliklere sahiptir. Cephanesi bitince tüfeğini yeniden doldurması gerekir ve birimlere saldırdığında 4 tane mermi ateşler. Pek çok merminin isabet ettiği şampiyon dışındaki diğer rakip birimler geriye doğru savrulur.
  • Yolun Sonu (Q): karakter bu yeteneği kullandığında 2 saniye sonra veya yere çarparsa  0,2 saniye sonra infilak eden adeta çevrede patlayan, kovana benzer bir mermi ateşler.
  • Sis Perdesi (W): karakter bu yeteneği kullandığında işaretlediği alanı sis bombası atar ve rakiplerinin görüş benzini azaltır. Atmış aldığı bu bomba isabet Eda ise rakiplerine büyük hasar verir ve rakiplerin hareket hızını azaltır.
  • Hızlı Tetik (E): karakter bu yeteneği kullandığında ileri doğru açılarak birkaç saniyeliğine zırh artışı kazanır bunlara ek olarak da hırs yükü, normal yapmış olduğu saldırıların bekleme süresinde azalma, direnç artışı gibi özellikler kazanır.
  • Parça Tesiri (R): karakter bu yeteneği kullandığında vurmuş olduğu iş hakkında çok ağır bir hasar verir. Ateşlenmiş olduğu fişek bir şampiyonu çarptıktan sonra azami menzili ulaştığında patlar ve koni şeklinde bir alana hasar verir. Bunun sonucunda da rakip birimler çok ağır bir şekilde hasar alır.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Graves yeteneklerine ve Graves CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz LoL haberleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Lol Graves nedir?

Graves, Lol'da vurduğu ilk şampiyona ağır hasır verebilen, patlayıcı bir mermi ateşler. Mermi şampiyona çarptıktan sonra azami menzile ulaşır ve patlayarak koni şeklinde bir alana hasar verir.

Graves saldırı hızı ne işe yarar?

Lol'da saldırı hızı şampiyonların daha hızlı vuruş yapmasını sağlar. Graves'da saldırı hızı kasılması durumunda patlayıcı vuruşlarıyla daha hızlı vurmasını ve mermilerini daha hızlı doldurmasını sağlar. Aynı zamanda Graves'ı ormancı olarak oynarsanız daha hızlı orman dönmenizi sağlar.

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!