Tiktok Takipçi Satın Al

Google’dan Pixel Serisi İçin Önemli Karar!

Google Pixel 5 modelini durdurma kararı aldı!

Google, Pixel 6 serisi lansmanından önce ABD’de Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’yi durduruyor.


Bu haftanın başlarında Google, Pixel 5a 5G’yi yalnızca ABD ve Japonya olmak üzere iki pazar için piyasaya sürdü. Bundan birkaç gün sonra şirket, geçen yılki Pixel 5 ve Pixel 4a 5G‘yi kendi iç pazarında durdurduğunu doğruladı.


The Verge tarafından hazırlanan bir rapora göre , bir Google sözcüsü, arama devinin ABD’de Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’yi durdurduğunu açıkladı. Telefonlar önümüzdeki haftalarda tükenecek, ancak stoklar tükenene kadar bazı ortaklar aracılığıyla satışa sunulabilir.

Öte yandan firma, Pixel 4a hakkında herhangi bir şey söylemedi . Bu, cihazın yeni tanıtılan Pixel 5a 5G ile birlikte satışa sunulacağını gösteriyor.

Pixel 5 ve Pixel 4a 5G’nin durdurulması mantıklı. Çünkü en son Pixel 5a 5G bu telefonlarla aynı. Yeni modelin sahip olmadığı tek önemli şey kablosuz şarj.

Google'dan Pixel Serisi İçin Önemli Karar!

Bunu söyledikten sonra Google , bu sonbaharda Tensor adlı bir şirket içi yonga seti tarafından desteklenen Pixel 6 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor . Sırası edilmiş iki model içerir teyit yani, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro. Yenilenmiş bir tasarım ve yeni silikon getirmenin yanı sıra, birden fazla büyük kamera sensörünü de piyasaya sürecekler.

Maalesef Pixel 5a 5G gibi Pixel 6 serisinin de kullanılabilirliğinin belirli bölgelerle sınırlı olduğu söyleniyor . Bu nedenle, müşterilerin kendi ülkelerinde Pixel akıllı telefonların piyasaya sürülmesi için biraz daha beklemeleri gerekebilir. En son yaygın olarak bulunan Pixel telefonlar, Pixel 3A ve Pixel 3A XL idi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu