Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Vivo, Xiaomi ve Oppo’dan Katlanabilir Telefon Geliyor!

Google, Vivo, Xiaomi ve Oppo'dan katlanabilir akıllı telefonlar 2021'in 4. çeyreğinde gelebilir.

Bu yılın son çeyreğinde Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun duyurulmasını beklediğimiz ve bunun üzerine 2021’in önde gelen amiral gemilerinin planının yerine getirilmiş sayılabileceği sonucuna varılabilir.


Doğru, orada biz görünecek ihtimali olan Xiaomi 12, ancak 2022 yılı amiral gemisi Ama olarak konumlanacak olan uzman görüntüler konusunda uzmanlaşmış DSCC şirketinden de, bir şeylerin ilginç sonunda gösterilir söyledi 2021, katlanabilir akıllı telefonlardan bahsediyoruz.

Uyarlamalı 120 hertz OLED ekranlı cihazların bir listesini yayınladı ve piyasaya sürülme sürelerini gösterdi. Google, Vivo, Xiaomi ve Oppo’dan katlanabilir akıllı telefonların 2021’in dördüncü çeyreğinin prömiyerleri arasında yer alması dikkat çekiyor ve Samsung W22 5G’nin katlanabilir bir tasarım sunma ihtimali de var, ancak esnek bir ekrana sahip olup olmayacağı da dikkat çekiyor. bir tahmin olarak kalır.

Xiaomi 12’yi bu listede görmesi bekleniyor ve sürpriz olan, bu yılın dördüncü çeyreğinde ortaya çıkma olasılığına inanmak zor olan Huawei Mate 50 Pro’yu içermesi. Cihaz listesi, bildiğiniz gibi iptal edilen Samsung Galaxy Note 20 Ultra’yı da içeriyor. Bu hata, diğer bilgilerin de doğru olduğu konusunda şüphe uyandırır. Belki de bütün mesele, listenin bu yılın başında derlenmesi ve ardından Samsung’un Galaxy Note serisi içinde bir güncellemenin yayınlanmasına henüz karar vermemiş olması. Mate 50 Pro’nun erteleneceği konusunda da herhangi bir kesinlik yoktu.

Katlanabilir akıllı telefonlar 2021’in 4. çeyreğinde gelebilir

CounterPoint araştırmasının yakın tarihli bir raporuna göre, 2021’de; katlanabilir akıllı telefon pazarının 2020’ye kıyasla 3 kat büyümesi bekleniyor. 2021 için sevkiyatlar yaklaşık 9 milyon adet ile tek haneli olarak kalacak. Bununla birlikte, Samsung’un %88’in üzerinde pazar payına hakim olmasıyla, 2020’ye göre 3 kat daha fazla büyüme olacak.

Google, Vivo, Xiaomi ve Oppo'dan Katlanabilir Telefon Geliyor!

2023 yılına kadar katlanabilir akıllı telefon sevkiyatlarında 10 kat büyüme bekliyoruz. Katlanabilir akıllı telefon alanına daha fazla OEM girse bile, Samsung’un yaklaşık %75 pazar payıyla hakim olmaya devam etmesini bekliyoruz. Apple, katlanabilir akıllı telefonunu 2023 yılına kadar piyasaya sürme yolundaysa; katlanabilirleri ana akım haline getirmede sadece bir dönüm noktası olmayacak; aynı zamanda tüm tedarik zinciri için bileşen verimini ve ölçeğini iyileştirin.

. “Önemli bir fiyat düşüşü, geliştirilmiş tasarım ve görünüm ile; Samsung, yeni katlanabilir Flip akıllı telefonla muhtemelen daha genç müşterileri hedef alacak. Yeni Galaxy Z modelleri de S Pen desteği alacak; Counterpoint’te katlanabilir araştırmayı yöneten Kıdemli Analist Jene Park, “bu, mevcut Note kullanıcılarını emmeye yardımcı olabilir” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu