Tiktok Takipçi Satın Al

Google Play Store’a Sonunda Karanlık Mod Geldi!

Google, sistem genelindeki karanlık modunu Android 10’a özel ilk kez tanıttı.

Android 10’daki Karanlık mod iyi görünse de, “Sistem” ayarlarından karanlık moda geçtiğinizde, Google Play gibi uygulamalar ve hizmetler, sistem ayarlarını takip edecektir. Bununla birlikte bu özellik, Google Play Store gibi uygulamalarda beyaz arayüze sahip olmaları durumunda karanlık moda geçmeleri gerektiği düşünülen birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor. Bugün, Play Store uygulamasına Karanlık Mod eklemek için yeni bir güncelleme yayınlandığından bu kullanıcılara adeta rahat bir nefes aldığı söylenilebilir.

Google Play Store'a Sonunda Karanlık Mod Geldi!


Google, Play Store ayarları sayfasına ayrı bir karanlık mod ekledi. Böylece, zorla aydınlatılmış veya karanlık moddaki sorunlara son verilmektedir. Bu kesinlikle iyi bir gelişme ve Android’in yeni arayüzüne daha fazla çok yönlülük katıyor. Uygulamayı, sistem varsayılan seçeneğini seçerek sistem ayarlarını takip edecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Google Play Store'a Sonunda Karanlık Mod Geldi!

Bu özelliğin tüm kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılamadığını belirtmek gerekir. Her şeyden önce, Android 10 olmadan karanlık modu özelliğini açamazsınız. İkincisi kötü bir haber olarak da nitelendirilebilir, bu özellik sadece bazı cihazlar için kullanılabilir gibi söylentiler var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu