Tiktok Takipçi Satın Al

Google Play Müzik Kapanıyor!

YouTube Music kullanıcılar için yeni özellikler getiriyor.

YouTube Music, akıllı TV’lerde müzik deneyimini genişletmek için birkaç yeni özelliği duyurmasıyla kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.


Şirketin web sayfası “Google Play’deki Müzik mağazası artık kullanılamıyor” diyor. Bu arada YouTube Music, kullanıcıların dikkatini çekmek için yeni özellikler ekliyor. Önümüzdeki aylarda, YouTube Music Premium kullanıcıları daha fazla özelliğe sahip olacak.

Google, Play Müzik mağazası kullanıcılarına, şirket uygulamasını kapatmadan önce verileri YouTube Music’e aktarmalarını söylüyor. Son olarak, Google Play Müzik mağazasının web sayfası “Google Play’deki Müzik mağazası artık kullanılamıyor” gösteriyor.

Play Müzik kitaplığına artık YouTube Music’e aktarılarak erişilebilir. Google, kullanıcıların verileri Google Paket Servisi aracılığıyla indirebileceğini veya verileri Play Müzik hesap ayarlarından silebileceğini söylüyor.

Google, müzik akışı hizmetlerini YouTube Music’e taşıma çabası içinde, kullanıcıların yıl sonuna kadar Google Play Müzik uygulamasına erişimlerini kaybedecekleri konusunda uyarıyor. Bir kullanıcı verilerini aktarmaz veya indirmezse, sonunda silinecektir.

Bu arada YouTube Music kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. YouTube Music uygulamasıyla kullanıcılar “milyonlarca resmi şarkı, oynatma listesi, video ve daha fazlasını bulabilir”, “kişiselleştirilmiş önerilerle yeni müzikler keşfedebilir” ve ayrıca “music.youtube.com adresinden YouTube Music’e 100 bine kadar parça yükleyebilir”.

Kepenkler İndi

Resmi bir YouTube blog gönderisinde şirket, “Geçtiğimiz Temmuz ayında TV’lerde YouTube uygulamasında YouTube Müzik’in kullanıma sunulmasından bu yana, geri bildirimlerinizi merakla dinliyor ve mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için çok çalışmaya devam ediyoruz. Bugünden itibaren , tüm akıllı TV’lerde bulunan birkaç yeni özelliği duyurmaktan heyecan duyuyoruz. “

Android TV OS çalıştıran TV’deki YouTube Müzik uygulaması için şirket, “Yüklemelerinize erişin: Bilgisayarınızdan YouTube Müzik kitaplığınıza şarkı yükleyin ve bunlara büyük ekranda erişin” gibi özellikler ekledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu