Tiktok Takipçi Satın Al

Sevilen Özellik YouTube Music’e Geliyor

9to5Google, YouTube Müzik’in dahili bir versiyonunun kısa süre önce yüklenen albümleri ve şarkıları dijital bir kitaplıkta saklama yeteneğini kazandığını bildirdi.

YouTube Music ‘in dahili bir sürümünün, yüklenen albümleri ve şarkıları dijital bir kitaplıkta saklayabildiğini bildirildi. Kullanıcılar bunu genel sürümle yapamaz, ancak yakın gelecekte yapılacak bir güncelleme, yaklaşık iki yıl bekledikten sonra yeteneğin kilidini açacak gibi duruyor.


Play Müzik kullanıcılarının son aylardaki önemli güncellemelerine rağmen artık yaşlanmış ve yıpranmış bir uygulama olarak görülüyor. Dijital bir kitaplığın eklenmesi kesinlikle kullanıcıları YouTube Music’e çekecektir.

Google Play Music’in özelliği YouTube Music için geliyor

Buna rağmen online müzik servisinden umudunu kesmeyen Google, YouTube Music’e yeni bir özellik entegre etmeyi planlıyor. 9to5Google’ın aktardığı bilgilere göre şirket, kullanıcıların tıpkı Google Play Music’te olduğu gibi bilgisayarlarındaki müzikleri platforma yüklemelerine izin veren bir beta sürümü geliştiriyor. Söz konusu özellik, servise harici olarak müzik yükleyebilmenizi ve buluttan aktarabilmenizi sağlayacak.

Google, bir süredir Play Müzik abonelerini YouTube Music’e taşımayı planlıyor. Bazı kaynaklar, Play Music kullanıcılarının önümüzdeki birkaç ay içinde servise davetiye alacağını ve platformun 2020’nin ikinci yarısında tamamen kapatılacağını iddia ediyor.

Sevilen Özellik YouTube Music'e Geliyor

Kaynaklar, mobil cihazlardaki tutarlı güncellemeleri ve Amerikan Müzik Ödülleri gibi canlı etkinliklere sponsor olmak için Dick Clark Productions ile ortaklık arasında YouTube Music’e odaklanmıştır.

YouTube’un adı tüm dünyada biliniyor ve Google, bir abone tabanı oluştururken bundan yararlanmak istiyor. Kombine olarak, yaklaşık 20 milyon kişi aylık 10 ABD Doları karşılığında YouTube Premium ve Music’e abone oluyor.

Google rapora yanıt olarak bir açıklama yapmadı. Geçmişte, Mountain View tabanlı şirket, planlarını yalnızca tek müzik akışı hizmeti olan YouTube Music paylaştı. Belki 2020’de nihayet gerçekleşecek, ancak o zamana kadar kullanıcılar yarı pişmiş bir seçenek ile yakında emekli olan kardeşleri arasında seçim yapmaktalar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu