Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Google, Pixel 4’teki gibi bir kaç sızdıran işçiyi onayladığında Haziran ayında alışılmadık bir adım attı. O zamandan beri, şirket cihazın birkaç parçasını bile sattı.

Pixel 4 ve Pixel 4 XL’ın teknik özellikleri de son zamanlarda açıklandı. Pixel 4’ün yeni sızdırılmış canlı fotoğraf setini  bize yaklaşmakta olan amiral geminin ön tarafına ilk bakmamıza şans verdi.


Fotoğraflar geçtiğimiz günlerde Telegram’da başlayarak Twitterby XDA’dan Mishaal Rahman ile paylaşıldı. Boyut, büyük olasılıkla daha küçük Pixel 4 olduğunu ancak onu muhteşem kılan şey telefonun tüm cephesini ilk kez gösterdiğinin kanıtı.

Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Pixel 4 teknik özellikleri

Pixel 4, içeride sensör sayısına rağmen oldukça ince bir alt çerçeveye ve eşit derecede mütevazı bir üst çerçeveye sahip 5.7 inç bir ekranı kaplayacaktır. Sol tarafta, ortamdaki ışık / yakınlık sensörünün yanıp söndüğünü görebiliriz, tekli selfie kamerası yanındadır ancak geniş açılı bir lens olup olmadığını söyleyemeyiz. Ayrıca, üst kısımdaki hoparlör ızgarası daha dar fakat Pixel 3’ten daha geniş.

Pixel 4’ün ayrıca bir yüz kilidinin IR kamerası, Soli radar yongası ve yüz kilidinin açılması için projektör, ikinci IR kamera ve taşkın aydınlatıcıya sahip olması bekleniyor, ancak bunlar ekranda görünmüyor.

Hareket gezinti çubuğundan ve Ekrandaki asistandan telefonun Android 10 çalıştırdığını görebiliriz. Bunu gerçekten doğrulayan diğer özellikler Pixel 4 olabilir; “Pixel Setup” ve Play için ekrandaki iki bildirimdir.

Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Pixel 4’ün arka tasarımını görmemize rağmen, sızan görüntü incelemeye değer. Arkadaki en çarpıcı özellik kare şeklindeki kamera modülü. Modül, faz algılamalı otomatik odaklama, 16MP telefoto lens ve LED flaşlı 12MP ana atıcıya sahiptir.

Arka panel ayrıca cam panelin kenarlarına hafifçe eğik olarak çerçevenin içine doğru eğik şekilde pürüzsüz parlak bir şekilde gelir. Ses seviyesi düğmeleri ve güç düğmesi de ekranın sağ kenarında görülebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu