Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4a, Yeniden Çalışır Halde Görüntülendi

Google Pixel 4a gerçek hayattaki görüntü sızıntısı ortaya çıktı. Detaylar akıllı telefonun tasarımını sergiliyor.

Yeni nesil Pixel amiral gemisi serisi, Pixel 4 ve 4 XL modellerini tanıttıktan sonra teknoloji devi Google şimdi Pixel 4a olarak adlandırılan ve Pixel 3a’nın ardılı olacak bir bütçe varyantı başlatmak için hazırlanıyor.


Google Pixel 4a‘nın bu yıl Mayıs ayında yapılacak Google I / O 2020 konferansında resmi olarak duyurulması bekleniyordu. Ancak, şirket şimdi planlanan I / O 2020’yi bu yıl iptal edildi.

Lansman öncesinde, ortaya çıkan Pixel 4a bütçe dostu akıllı telefonun gerçek hayattaki görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve cihazın tasarımını önden ve arkadan ortaya koydu.

Sızan görüntülere ilk bakıştan itibaren, Google Pixel 4a’nın küçük boyutlu olduğu ve şirketin cihazda yuvarlatılmış köşeler sunduğu açıktır. Ekranın etrafında dar çerçeveler vardır ve ekranın sol üst köşesinde delik deliği vardır. Arka tarafta, cihazın tasarım dilinin Pixel 4 serisine benzemesini sağlamak için cihazın kare şeklinde bir kamera modülüne yerleştirilmiş bir LED flaş ile birlikte tek bir kamera sensörü var. Ek koruma için arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörü de var.

Google Pixel 4a, Yeniden Çalışır Halde Görüntülendi

Google Pixel 4a özellikleri neler?

Sızan yeni görseller bize Google Pixel 4a‘yı daha net bir şekilde gösteriyor. Google I / O iptal edilebilirken, yine de Google Pixel 4a’nın lansman tarihine yaklaşıyoruz, yani telefonun giderek daha fazla resmi sızdırıyor.

Aralık ayında, Google Pixel 4a serisinin renderleri ilk kez ortaya çıktı ve bize akıllı telefonun teknik  özelliklerine ve genel görünümüne daha yakından bir göz attı.

Önceki söylentilere göre, Pixel 4A, selfie kamerayı barındırmak için sol üst köşede bir delikli kamera tasarımına sahip olacak. Pixel 4a’daki ekran Pixel 3a’nınkinden biraz daha büyük olacak – 4a’nın Pixel 3a’daki 5.6 inç ekrana karşı 5.7 inç veya 5.8 inç ekrana sahip olduğu söylendi.

Google Pixel 4a, Yeniden Çalışır Halde Görüntülendi

Pixel 4a’ya en az 4GB RAM ile bağlı Snapdragon 730 veya Snapdragon 765 işlemcilerinden biri güç verilebilir. Ayrıca, temel modelde 64GB dahili belleğin bulunması bekleniyor. Diğer özellikler arasında 12.2MP kamera, 5G ağlarını destekleme, USB C Tipi ve 3,5 mm ses jakı bulunur.

El cihazının 12-14 Mayıs tarihlerinde yapılacak Google I / 0 2020 konferansında lanse edileceği söyleniyor, ancak bu etkinlik şimdi çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek ve Google’ın bu son tarihe bağlı kalıp kalmayacağı belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu