Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi!

Google Pixel 4a gerçek hayattaki görüntü sızıntısı ortaya çıktı. Detaylar akıllı telefonun tasarımını sergiliyor.

Yeni nesil Pixel amiral gemisi serisi, Pixel 4 ve 4 XL modellerini tanıttıktan sonra teknoloji devi Google şimdi Pixel 4a olarak adlandırılan ve Pixel 3a’nın ardılı olacak bir bütçe varyantı başlatmak için hazırlanıyor.


Google Pixel 4a‘nın bu yıl Mayıs ayında yapılacak Google I / O 2020 konferansında resmi olarak duyurulması bekleniyordu. Ancak, şirket şimdi planlanan I / O 2020’yi bu yıl iptal edildi.

Lansman öncesinde, ortaya çıkan Pixel 4a bütçe dostu akıllı telefonun gerçek hayattaki görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve cihazın tasarımını önden ve arkadan ortaya koydu.

Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi!

Sızan görüntülere ilk bakıştan itibaren, Google Pixel 4a’nın küçük boyutlu olduğu ve şirketin cihazda yuvarlatılmış köşeler sunduğu açıktır. Ekranın etrafında dar çerçeveler vardır ve ekranın sol üst köşesinde delik deliği vardır. Arka tarafta, cihazın tasarım dilinin Pixel 4 serisine benzemesini sağlamak için cihazın kare şeklinde bir kamera modülüne yerleştirilmiş bir LED flaş ile birlikte tek bir kamera sensörü var. Ek koruma için arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörü de var.

Önceki raporlar Pixel 4a’nın “güneş balığı” olarak adlandırıldığını ve Qualcomm Snapdragon 730 yonga seti tarafından destekleneceğini doğruladı. Ekrana gelince, telefon 5.7 inç veya 5.8 inç ekrana sahip olabilir. Cihazın yaklaşık 3,5 mm kulaklık jakı ve USB C Tipi bağlantı noktası olacağı bildiriliyor.

Google’ın Pixel 3a serisi başarılı oldu ve şirket kartlarını doğru oynarsa, yaklaşan Pixel 4a da büyük bir başarı olabilir. Pixel 4 ve 4 XL’nin piyasaya sürülmediği Hindistan gibi pazarlarda daha fazla potansiyele sahip.

Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi!

Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi! Google Pixel 4a Çalışır Halde Görüntülendi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu