Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Fiyatları Ortaya Çıktı

Google’ın 7 Mayıs’ta Google I / O 2019 etkinliğinde Pixel 3a ve Pixel 3a XL orta sınıf telefonlarını duyurması bekleniyor.

Önceki sızıntılar Pixel 3a serisinin diğer çeşitler arasında mor renk seçeneğiyle satışa sunulacağını ortaya çıkarmıştı. Brandon Lee YouTube kanalı, telefonun perakende kutusunun bazı görüntülerini paylaştı.


Ayrıca, Pixel 3a ve Pixel 3a XL akıllı telefonların fiyatını da açıkladı. Lee, YouTube videosunda, Pixel 3a’nın perakende paketinin piyasada sarı renkli güç tuşlu mor renk seçeneğinde bulunabileceğini açıkladı.

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Fiyatları Ortaya Çıktı

Söylentiler Pixel 3a’nın sadece 64 GB depolama modelinde geleceğini iddia ederken, Lee 64 GB ve 128 GB depolama modellerinde kullanılabileceğini açıkladı. Pixel 3a’nın ambalajı telefonun özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi içermiyor.

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Fiyatları

Ancak, Kuzey Amerika’ya giden ahizenin G020G model numarasına ve 5.6 inç ekran boyutuna sahip olduğunu ortaya koyuyor. Bu model aynı zamanda Kanada’ya da gidecektir.

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Fiyatları Ortaya Çıktı

Lee’ye göre, Pixel 3a 399 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatına sahip olurken, Pixel 3a XL baz model için 479  dolarlık bir fiyat etiketi taşıyabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu