Tiktok Takipçi Satın Al

Android 11 R, Pixel 2XL’de Çalışır Halde Görüntülendi

Android akıllı telefon üreticileri, Android 10 sunumu ile zor anlar yaşıyor. Bu arada, bir Pixel 2XL, Android 11 R derlemesini çalıştırırken, resmi duyurusundan birkaç ay önce bile görülüyor.

Birkaç hafta önce Pixel 4‘teki bir Geekbench görünümünün ardından, Android 11 R, Piunikaweb’de çalışanlar tarafından üç yaşındaki bir Pixel’de çalışıyor.


Twitter kullanıcısı Droidivan tarafından yayınlanan bir fotoğrafa göre Pixel 2, Ocak 2020 güvenlik düzeltme eki ile aosp_talmen-kullanıcı hata ayıklama R.AOSP.MASTER6165648test güncellemsini içeren Android R ile birlikte çalışıyor. Bir Pixel 2 XL üzerinde çalışan bir Android 11 yapısını görmek oldukça şaşırtıcı bir durum.

Bununla birlikte, cihazın Android 11 R‘nin Genel Sistem Görüntüsünü çalıştırdığına inanılmaktadır. Bu yapılar genellikle gerekli değişiklikleri yapmak üzere erken erişim için OEM’lere ve geliştiricilere gönderilir.

Android 11 R, Pixel 2XL'de Çalışır Halde Görüntülendi

Twitter kullanıcısı, Google Pixel 2XL‘de yanıp sönmeyi başarabilecek kadar erken bir yapıdan birini alacaktı. Bu sürümler, herhangi bir değişiklik veya değişiklik yapılmadan tam Android sürümleri oluşturur.

Android 11’in özellikleri ve kullanılabilirliği hakkında yorum yapmak için henüz çok erken. İlk geliştirici önizlemesi de birkaç ay uzaklıktadır. Ancak, Android 11’in Pixel 2XL’de kullanılabilirliği şansı bu sızıntı ile yavaş yavaş iyileşti.

Bazı sızıntılar ve söylentiler, Android 11‘in Karanlık Mod zamanlaması,  tamamen güvenli Kablosuz ADB ve 4GB’tan büyük video kayıt desteğine sahip olacağını öne sürüyor.

Android 11 R, Pixel 2XL'de Çalışır Halde Görüntülendi Android 11 R, Pixel 2XL'de Çalışır Halde Görüntülendi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu