Tiktok Takipçi Satın Al

Google One Abonelerine Ücretsiz Giriş!

Bir Google One abonesiyseniz, e-postalarınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz, raporlara göre Google One hizmetinin abonelerine ücretsiz Google Home Minis hediye veriyor. Bazı kullanıcılar, hediye verdiklerini bildiren e-postalar aldıklarını bildirerek ancak ücretsiz Home Mini cihazınızı almak için ödeme koduna erişmek için Google One hesabınıza gidebileceğiniz belirtilmelidir.

Bu konuda bilgi sahibi olmayanlar için, Google One temelde Google Drive’ın genişletilmiş bir sürümüdür. Temel olarak bulut kullanıcılarına daha fazla depolama seçeneği için paralı ödeme seçenekleri sunan 2018 yılında piyasaya sürüldü. Özünde hala çok fazla Google Drive bulunuyor; bunun temel farkı, Google’ın Google Drive’da ücretsiz olarak sunduklarından daha fazla depolamaya ihtiyaç duyanlar için ücretli depolama seçenekleri sunmasıdır.


Google One Abonelerine Ücretsiz Giriş!

Bir Google Home Mini’nin Google One’la nasıl birleştiğinden emin değiliz, ancak e-postalara dayanarak Google’ın Google One üyeliğine kaydolan müşterilere takdirlerini gösterme yolu bu gibi görünüyor. Bu teklifin ne kadar süreceğini ve müşterilerin ne kadar süreyle yararlanmaları gerekecekleri hakkında kesin bir bilgi yok.

Google Ana Sayfa Mini’si ücretsiz olarak verilecek olsa da, gönderim işlemine yine de katılmanız gerekeceğini unutmayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu