Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Mikroçiplerini Geliştirmek İçin Hindistan’daki Mühendisleri İşe Alıyor

Google artık sadece bir yazılım şirketi değil. En üst seviye donanım serisi Google Chromecast’i ve Pixelbook’ları vb. gibi ürünlerin üretimini de yapıyor.

Şimdi, Google bir adım daha atıyor ve yonga yapımı çalışmaları için ekibini genişletiyor. LinkedIn’de yayınlanan son açılışlara dayanarak, Google’ın Chips ekibi için Hindistan’da en az 20 çalışanı tuttuğu ve ekibi daha da genişletmeyi planladığı bildirildi. Bengaluru’daki bu yeni site için Google, iki yönetici pozisyonu dahil olmak üzere daha fazla çalışma arkadaşı arıyor.


Google, Mikroçiplerini Geliştirmek İçin Hindistan’daki Mühendisleri İşe Alıyor

Google’ın yeni çalışmalarına mühendis başvuruları oldukça fazla. mikroçip geliştirmeleri ve üretimleri için Hindistan’dan mihendis adaylarını arıyor. Hindistan’daki mühendisler diğer mühendislere oranla daha da performanslı ve işine sağdık olduğu öne sürüldü. Bu arada hatırlatman gerekirse şuanki Google CEO’su bir Hindistanlı mühendis olan Sundar Pichai, 2 Ekim 2015’den bu yana Google CEO‘luğunu yürütmekte.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu