Google Kişiler Güncellemesi, Telefonda Depolanan Kişileri Senkronize Etme Seçeneği Sunuyor! - TeknoDiot.com

Google Kişiler Güncellemesi, Telefonda Depolanan Kişileri Senkronize Etme Seçeneği Sunuyor!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Google Kişilerin akıllı telefonunuzda depolanan kişileri yedekleme ve senkronize etme seçeneğinin olmadığını biliyor olabilirsiniz fakat artık yeni güncelleme ile bu özellik geldi.

Google hesabınız üzerinden bir kişi oluşturmazsanız, bu kişi diğer kişilerinizle senkronize edilmez ve telefonda kalır.

Alternatif olarak, bir kişiyi doğrudan bir SIM üzerinde veya telefonun belleğinde oluşturabilirsiniz. Telefon değiştirirseniz, telefonda depolanan kişileriniz Google hesabınızla senkronize edilmez, böylece onları mümkün olan en kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, AndroidPolice’e göre, Google’ın, kullanıcıların yerel olarak depolanan kişileri yedeklemelerini ve senkronize etmelerini sağlayan yeni bir seçenek sunan yeni bir Kişiler güncellemesi sunmaya başladığını bildiriyor. Bu, özelliği uygulamanın ayarlarından yeni eklenen geçiş yoluyla etkinleştirirseniz otomatik olarak yapılmaktador.

Bu telefonlar, kullanıcıların kişileri doğrudan telefonda depolamasını engellediğinden, güncelleme Pixel sahipleriyle ilgili değildir. Yeni özellik çeşitli telefonlara aşamalı olarak sunuluyor. Şu anda, Samsung Galaxy S10 serisinde mevcut gibi görünüyor ancak yeni OnePlus amiral gemilerinde mevcut değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu