Tiktok Takipçi Satın Al

Google Kişiler Güncellemesi, Telefonda Depolanan Kişileri Senkronize Etme Seçeneği Sunuyor!

Google Kişilerin akıllı telefonunuzda depolanan kişileri yedekleme ve senkronize etme seçeneğinin olmadığını biliyor olabilirsiniz fakat artık yeni güncelleme ile bu özellik geldi.

Google hesabınız üzerinden bir kişi oluşturmazsanız, bu kişi diğer kişilerinizle senkronize edilmez ve telefonda kalır.

Alternatif olarak, bir kişiyi doğrudan bir SIM üzerinde veya telefonun belleğinde oluşturabilirsiniz. Telefon değiştirirseniz, telefonda depolanan kişileriniz Google hesabınızla senkronize edilmez, böylece onları mümkün olan en kolay şekilde kullanabilirsiniz.


Google Kişiler Güncellemesi, Telefonda Depolanan Kişileri Senkronize Etme Seçeneği Sunuyor!

Bununla birlikte, AndroidPolice’e göre, Google’ın, kullanıcıların yerel olarak depolanan kişileri yedeklemelerini ve senkronize etmelerini sağlayan yeni bir seçenek sunan yeni bir Kişiler güncellemesi sunmaya başladığını bildiriyor. Bu, özelliği uygulamanın ayarlarından yeni eklenen geçiş yoluyla etkinleştirirseniz otomatik olarak yapılmaktador.

Bu telefonlar, kullanıcıların kişileri doğrudan telefonda depolamasını engellediğinden, güncelleme Pixel sahipleriyle ilgili değildir. Yeni özellik çeşitli telefonlara aşamalı olarak sunuluyor. Şu anda, Samsung Galaxy S10 serisinde mevcut gibi görünüyor ancak yeni OnePlus amiral gemilerinde mevcut değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu