Google, İlk Düşük Fiyatlı Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor - TeknoDiot.com

Google, İlk Düşük Fiyatlı Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Abone Ol 

Google bu yıl ilk düşük fiyatlı akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu, ekosisteme daha fazla kullanıcı çekmek için donanım pazarına girme çabalarının bir parçası.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google’ın Apple telefonlarının zayıf satışlarının uygun zamanlamasını yakalamak için hızlı hareket ettiğini de kanıtlıyor. Bildiğimiz gibi, Apple’ın yüksek fiyatlı iPhone satışları, tüketicilerin daha düşük fiyatlı modellere yönelmesinden dolayı hayal kırıklığı yaratıyor.

Google’ın yeni telefonunun, fiyatlara duyarlı tüketiciler ve gelişmekte olan piyasa kullanıcıları için ilk yüksek fiyatlı modeli olamayacağı ve fiyatının 749 dolara mal olan Apple iPhone XR’den daha düşük olacağı bildirildi.

Google, İlk Düşük Fiyatlı Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Buna karşılık, Google’ın geçen yıl ekim ayında piyasaya sürülen son modeli Pixel 2 serisi 799 dolara satıldı. Ancak, orta ila yüksek kaliteli akıllı telefonların fiyatı 150-700 dolar arasında değişiyor ve düşük kaliteli akıllı telefonların fiyatı 150 dolardan az.

Yeni telefon, Google’ın donanım işini genişletme çabalarının öncüsü olacak. Bilgilendirilmiş kişiler, Google’ın bu yıl akıllı hoparlörler, giyilebilir ürünler ve kameralar dahil olmak üzere yeni ürünler piyasaya sürmeyi planladığını Nikkei Asia Review’a açıkladı. Yani Google önümüzdeki dönemlerde çıkaracağı akıllı telefonları uygun fiyatlı olacağının sinyali verilmiş oldu.

Göz atın:   İşte Android O Güncellemesi Alacak Telefonlar

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!