Google Haritalara Yeni Özellik Geldi

Google Haritalara Gelen Yenilik Otomobil Severleri Sevindirecek

Abone Ol 

Google, geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediği I/O 2018 etkinliğinde, Gmail’den Google Haritalar’a kadar onlarca farklı ürünü için yeniliklerini duyurmuştu.

Beklenen güncelleme nihayet yayınlandı ve Google Haritalar uygulaması yenilendi. Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık elektrikli otomobil sahiplerini sevindirecek.

Bu sürümle birlikte elektrikli araç şarj istasyonlarını haritada arayabileceksiniz. Bu sayede, yolculuk nereye olursa olsun, aracınızın şarjının dolu olacağından emin olarak güvenle yola çıkabilirsiniz. Beta test kullanıcısı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Google Haritalara Gelen Yenilik Otomobil Severleri Sevindirecek

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bir önceki güncelleme ile gelen yenilikleri tekrar hatırlayalım isterseniz. Keşfet sekmesini kullanarak etrafınızda yer alan restoran, bar gibi mekanları ve turistik yerleri görebiliyorsunuz. Ayrıca, rezorvasyon gerektirmeyen veya grup yemeğine uygun yerler gibi kriterlere uygun mekanları görüntüleyebiliyorsunuz.

Yenilenen Keşfet sekmesi altında Yiyecek ve İçecek / Yapılacaklar gibi çeşitli kategoriler sunuluyor. Örneğin, Yapılacaklar kategorisinde parklarspor salonları, gece hayatı ve canlı müzik gibi aktivitelerin olduğu yerler gösteriliyor.

Göz atın:   Google Pixel 3, Android Q Beta 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu