Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Gmail’de Arama Yapmayı Kolaylaştırıyor

Gmail’de e-postaları aramak özellikle zor değildir, ancak iyi haber şu ki, Google, kullanıcıların arama sonuçlarını benzer şekilde daha da hassaslaştıracak olan “arama çipleri” biçiminde yeni tanıtılan bir özellikle işleri daha kolay hale getirecektir.

Google’da yaptığınız aramaları nasıl hassaslaştıracağınıza dair. Durduğu gibi, Gmail’de arama yapmak arama çubuğunu kullanır ve konu adını veya kişinin e-posta veya anahtar kelimelerini yazabilirsiniz ve hepsi bu kadar.


Bununla birlikte, arama çipleri ile kullanıcılar, sohbet, gönderilen tarih, eki olsun veya olmasın vb. Şeyleri hariç tutarak aramalarını daha da hassaslaştırabilir.

Kullanıcılar ayrıca takvim güncellemeleri gibi daha az önemli e-postaları da filtreleyebilecek ve umarım bu kullanıcıların aradıklarını daha hızlı bulmalarına yardımcı olacaktır.

Aramalar daha da gelişiyor

Google, Gmail'de Arama Yapmayı Kolaylaştırıyor

Google‘a göre, “Kullanıcılarımızdan Gmail’de arama yapmanın daha hızlı ve sezgisel olabileceğini duyduk. Arama çipleriyle, alakasız getirileri sıralamaya veya arama operatörlerini kullanmaya gerek kalmadan arama sonuçlarınızı kolayca hassaslaştırabilir ve aradıklarınızı daha hızlı bulabilirsiniz.”

Google, yeni arama yongası özelliğinin konuştuğumuzda zaten kullanıma sunulduğunu, ancak tüm kullanıcılara ulaşmasının 15 gün kadar sürebileceğini belirtiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu