Tiktok Takipçi Satın Al

Google Fotoğraflar’a Altarnatif Olarak Gallery Go!

Google zaten standart meslektaşları için hafif bir uygulama alternatifi olarak Google Go, Maps Go ve YouTube Go yayınladı. Ayrıca, bu Go uygulamaları aynı zamanda Google’ın Android Go yazılımı alternatifi içinde sunulan ana uygulamalar olarak da hizmet vermektedir. 

Bugün, şirket bir başka uygulama olan Google Foto için “Git” muamelesi görüyor. Fotoğraf senkronizasyonu ve yönetim işlevlerini daha hafif almaya çalışırken Gallery Go’yu doğurdu. Gallery Go içinde kullanıcılar, Fotoğraflar’daki özelliklerin çoğunu bulabilir.

Bu otomatik organizasyon, fotoğraf bulucu ve birden fazla cihaz arasında kolay düzenleme içerir. Ekran içeriği, belgeler ve videolar ile normal içerik temelli gruplandırmalar için ayrı sekmeler içeren temiz ve duyarlı bir arayüze sahip. Gallery Go ayrıca daha ağır Google Foto’da bulabildiğimiz normal resim senkronizasyonuyla birlikte gelir. Buna ek olarak, yeni uygulama bazı verileri korumak için çevrimdışı çalışmak için yapılmıştır. Uygulamanın şu anda Android 8.1 Oreo çalışıyor.Google Fotoğraflar’a Altarnatif Olarak Gallery Go!


Google’ın Android Go çalıştıran cihazlar için nasıl tamamen yeni bir ekosistem oluşturduğunu görmek ilginç. Android’in daha hafif versiyonu, Android’in yinelenen problemini düşük seviye telefonlarda çözmek için 2017 yılında geldi. Sonuçta, bu tür aygıtlar her zaman Android’in standart bir sürümünü düzgün şekilde çalıştırmak için acı çekti. Müthiş bir girişim olsa da, Android Go henüz eski ve ucuz bir orta kademe.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu