Google Fotoğraflar’a Altarnatif Olarak Gallery Go! - TeknoDiot.com

Google Fotoğraflar’a Altarnatif Olarak Gallery Go!

Abone Ol 

Google zaten standart meslektaşları için hafif bir uygulama alternatifi olarak Google Go, Maps Go ve YouTube Go yayınladı. Ayrıca, bu Go uygulamaları aynı zamanda Google’ın Android Go yazılımı alternatifi içinde sunulan ana uygulamalar olarak da hizmet vermektedir. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Bugün, şirket bir başka uygulama olan Google Foto için “Git” muamelesi görüyor. Fotoğraf senkronizasyonu ve yönetim işlevlerini daha hafif almaya çalışırken Gallery Go’yu doğurdu. Gallery Go içinde kullanıcılar, Fotoğraflar’daki özelliklerin çoğunu bulabilir.

Bu otomatik organizasyon, fotoğraf bulucu ve birden fazla cihaz arasında kolay düzenleme içerir. Ekran içeriği, belgeler ve videolar ile normal içerik temelli gruplandırmalar için ayrı sekmeler içeren temiz ve duyarlı bir arayüze sahip. Gallery Go ayrıca daha ağır Google Foto’da bulabildiğimiz normal resim senkronizasyonuyla birlikte gelir. Buna ek olarak, yeni uygulama bazı verileri korumak için çevrimdışı çalışmak için yapılmıştır. Uygulamanın şu anda Android 8.1 Oreo çalışıyor.Google Fotoğraflar’a Altarnatif Olarak Gallery Go!

Google’ın Android Go çalıştıran cihazlar için nasıl tamamen yeni bir ekosistem oluşturduğunu görmek ilginç. Android’in daha hafif versiyonu, Android’in yinelenen problemini düşük seviye telefonlarda çözmek için 2017 yılında geldi. Sonuçta, bu tür aygıtlar her zaman Android’in standart bir sürümünü düzgün şekilde çalıştırmak için acı çekti. Müthiş bir girişim olsa da, Android Go henüz eski ve ucuz bir orta kademe.

Göz atın:   Samsung Galaxy S20 Serisi 120Hz Ekranlara Sahip Olabilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!