Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Ekim Ayında Stadia Pro’ya 6 Yeni Oyun Ekliyor

Ekim ayındaki Stadia Pro sürümlerinde sağlam bir bağımsız oyun listesi mevcut

Bir Stadia kullanıcısıysanız, Google’ın size iyi haberleri var. Şirket, Stadia Pro’ya gelen yeni oyun grubunu açıkladı ve daha büyük AAA oyunlarının ve daha küçük indie deneyimlerinin gerçekten sağlam bir karışımı var. Ne tür bir oyun aradığınız önemli değil, Stadia Pro’nun bir parçası olarak size uygun bir şeyler var.

Google Stadia Pro Ekim 2020 Oyunları


Google, Ekim ayı için Stadia Pro‘ya toplamda altı yeni oyun ekliyor. Ayın oyunları Dead by Daylight, Human: Fall Flat, SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, Lara Croft ve Temple of Osiris, Celeste ve Jotun.

Dead by Daylight, asimetrik bir tasarıma sahip çok oyunculu bir korku oyunudur. Bu, her iki takımın da aynı sayıda oyuncuya sahip olmadığı anlamına gelir. Dengesizlik, onu oynamaya değer kılan gerçekten eğlenceli deneyimler yaratır.

Human: Fall Flat, saçma ve hafif yürekli bir platform oyunudur. Tek başına veya sekiz oyuncuya kadar oynanabilir, bu da onu çok yoğun bir şey oynamak istemediğiniz zamanlar için mükemmel bir oyun haline getirir.

https://youtu.be/m21HTd9qp9s

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, sevilen SUPERHOT serisinin üçüncü oyunudur. Nişancı, ultra şık bir sanat stiline sahip bir oyunda zamanı manipüle ettiğinizi görüyor. Daha fazla hikaye öğesi eklerken önceki oyunların oyun mekaniğini genişletir.

Lara Croft ve Osiris Tapınağı, Tomb Raider oyunlarının bir yan ürünüdür. Ana oyunlardan çok farklı bir görünüm ve his sunuyor, ancak yine de çok eğlenceli ve macera dolu.

Celeste, son birkaç yılın en sevilen oyunlarından biri. Bu bir platform oyunu, ancak eğlenceli atlama mekaniğinden çok daha derine iniyor. Kaputun altında çok fazla duygu var.

Son olarak Google, Jotun’u Stadia Pro’ya ekliyor. İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunu. Yeni bir oyun olmasa da, henüz denemediyseniz kesinlikle yine de oynamaya değer.

Ne yazık ki, bu altı yeni oyunun gelişiyle, Google da birkaç oyunu döndürüyor. Monster Boy and the Cursed Kingdom, The Turing Test ve Metro 2033 Redux artık mevcut olmayacak, bu yüzden bunlardan herhangi birini oynamakla ilgileniyorsanız, bunları ay sonundan önce indirdiğinizden emin olun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu