Google, Ekim Ayında Stadia Pro'ya 6 Yeni Oyun Ekliyor - TeknoDiot.com

Google, Ekim Ayında Stadia Pro’ya 6 Yeni Oyun Ekliyor

Abone Ol 

Ekim ayındaki Stadia Pro sürümlerinde sağlam bir bağımsız oyun listesi mevcut

Bir Stadia kullanıcısıysanız, Google’ın size iyi haberleri var. Şirket, Stadia Pro’ya gelen yeni oyun grubunu açıkladı ve daha büyük AAA oyunlarının ve daha küçük indie deneyimlerinin gerçekten sağlam bir karışımı var. Ne tür bir oyun aradığınız önemli değil, Stadia Pro’nun bir parçası olarak size uygun bir şeyler var.

Google Stadia Pro Ekim 2020 Oyunları

Google, Ekim ayı için Stadia Pro‘ya toplamda altı yeni oyun ekliyor. Ayın oyunları Dead by Daylight, Human: Fall Flat, SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, Lara Croft ve Temple of Osiris, Celeste ve Jotun.

Dead by Daylight, asimetrik bir tasarıma sahip çok oyunculu bir korku oyunudur. Bu, her iki takımın da aynı sayıda oyuncuya sahip olmadığı anlamına gelir. Dengesizlik, onu oynamaya değer kılan gerçekten eğlenceli deneyimler yaratır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Human: Fall Flat, saçma ve hafif yürekli bir platform oyunudur. Tek başına veya sekiz oyuncuya kadar oynanabilir, bu da onu çok yoğun bir şey oynamak istemediğiniz zamanlar için mükemmel bir oyun haline getirir.

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, sevilen SUPERHOT serisinin üçüncü oyunudur. Nişancı, ultra şık bir sanat stiline sahip bir oyunda zamanı manipüle ettiğinizi görüyor. Daha fazla hikaye öğesi eklerken önceki oyunların oyun mekaniğini genişletir.

Lara Croft ve Osiris Tapınağı, Tomb Raider oyunlarının bir yan ürünüdür. Ana oyunlardan çok farklı bir görünüm ve his sunuyor, ancak yine de çok eğlenceli ve macera dolu.

Celeste, son birkaç yılın en sevilen oyunlarından biri. Bu bir platform oyunu, ancak eğlenceli atlama mekaniğinden çok daha derine iniyor. Kaputun altında çok fazla duygu var.

Son olarak Google, Jotun’u Stadia Pro’ya ekliyor. İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunu. Yeni bir oyun olmasa da, henüz denemediyseniz kesinlikle yine de oynamaya değer.

Göz atın:   PUBG Kan Kaybediyor! İşte Tüm Detaylar

Ne yazık ki, bu altı yeni oyunun gelişiyle, Google da birkaç oyunu döndürüyor. Monster Boy and the Cursed Kingdom, The Turing Test ve Metro 2033 Redux artık mevcut olmayacak, bu yüzden bunlardan herhangi birini oynamakla ilgileniyorsanız, bunları ay sonundan önce indirdiğinizden emin olun.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu