Tiktok Takipçi Satın Al

Google Duo Artık Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Google nihayet Chrome, Firefox ve Safari gibi tarayıcılarda Google Duo görüntülü arama özelliliğini duyurdu.

Google Duo‘nun arayüzü oldukça basit; en üstte listelenen en son kişileri gösterilmekte, aşağıya yerleştirilen tüm kişilerin tam listesini gösterilmekte. Ayrıca tarayıcıda ki Google Duo, gelen aramalar için tarayıcı bildirimlerini desteklemekte.


Google Duo Web’i kullanmaya hemen başlamak için Google hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Google Duo web versiyonu yerine telefonunuzdaki Duo uygulaması üzerinden aramalarınızı cevaplamayı seçebilirsiniz. Ayrıca tarayıcıda da Google Duo masaüstü bildirimlerini desteklemekte, bu sayede bilgisayarda da Duo’yu kullanmak daha rahat hale gelmiş oluyor.

Google Duo Artık Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Google Duo‘nun web uygulaması, senkronize edilmiş tüm Duo kişilerinizi içerir. Bu sayede bir arama başlatmak için listedeki birisine tıklayabilir ya da adını veya numarasını yazarak istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz. Ayrıca web uygulaması üzerinden, engellenen kullanıcılar, arama kayıtları ve Duo’nun ‘Knock Knock’ özelliği gibi diğer özelliklere de erişebilirsiniz. .

yeni bir arayüz görürseniz, duo.google.com adresine girmeniz yeterli olacaktır. Ancak, eski Duo açılış sayfasını hala görüyorsanız, web istemcisine henüz erişiminiz olmaz. Google, Duo’yu resmi olarak web’e duyurmadığı için, önümüzdeki birkaç gün içinde muhtemelen daha fazla ayrıntı paylaşılması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu