TeknoDiot
     
     
     

Google Duo Artık Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Google Duo Artık Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Google nihayet Chrome, Firefox ve Safari gibi tarayıcılarda Google Duo görüntülü arama özelliliğini duyurdu.

Google Duo‘nun arayüzü oldukça basit; en üstte listelenen en son kişileri gösterilmekte, aşağıya yerleştirilen tüm kişilerin tam listesini gösterilmekte. Ayrıca tarayıcıda ki Google Duo, gelen aramalar için tarayıcı bildirimlerini desteklemekte.

Google Duo Web’i kullanmaya hemen başlamak için Google hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Google Duo web versiyonu yerine telefonunuzdaki Duo uygulaması üzerinden aramalarınızı cevaplamayı seçebilirsiniz. Ayrıca tarayıcıda da Google Duo masaüstü bildirimlerini desteklemekte, bu sayede bilgisayarda da Duo’yu kullanmak daha rahat hale gelmiş oluyor.

Google Duo Artık Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Google Duo‘nun web uygulaması, senkronize edilmiş tüm Duo kişilerinizi içerir. Bu sayede bir arama başlatmak için listedeki birisine tıklayabilir ya da adını veya numarasını yazarak istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz. Ayrıca web uygulaması üzerinden, engellenen kullanıcılar, arama kayıtları ve Duo’nun ‘Knock Knock’ özelliği gibi diğer özelliklere de erişebilirsiniz. .

yeni bir arayüz görürseniz, duo.google.com adresine girmeniz yeterli olacaktır. Ancak, eski Duo açılış sayfasını hala görüyorsanız, web istemcisine henüz erişiminiz olmaz. Google, Duo’yu resmi olarak web’e duyurmadığı için, önümüzdeki birkaç gün içinde muhtemelen daha fazla ayrıntı paylaşılması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


WordPress 5.2.2 Sürümü Yayınlandı

Buğra Noyan

BTK ve Google’ın Yeni Projesi

Uğur Aydemir

PewDiePie’dan Yeni Canlı Yayın Ortaklığı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.