Tiktok Takipçi Satın Al

Google Chrome Android Sürümünde “Gece Modu” Nasıl Yapılır?

Yakın zamanda Google Chrome Android sürümüne gece modu (dark mod) özelliği gelmişti. Peki Google Chrome  Android sürümünde “gece modu” nasıl yapılır?

Android kullanıcılarının uzun süredir bekledikleri Chrome Gece Mod, nihayet yayınlandı. Bir süredir Android Beta sürümünde kullanılan ve beğenilen gece mod özelliği, artık tüm Android kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu.


Google Chrome’un 74.0.3729.112 sürümü ile Android kullanıcılarına sunulan gece modu (dark mod), şimdilik maalesef ayarlar bölümünden aktif edilemiyor.

Google Chrome Android Sürümünde "Gece Modu" Nasıl Yapılır? Google Chrome Android Sürümünde "Gece Modu" Nasıl Yapılır?

Android’de Chrome gece modu aktif etme

Android telefonunuzda gece modu özelliğini aktif hale getirebilmek için uygulamanın arama çubuğu kısmına “chrome://flags/#enable-android-night-mode” yazısını yazmanız ardından da “ENTER” seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Sonrasında karşınıza gelen ekrandan “Android Chrome UI dark mode” seçeneğine dokunun. Açılan ekrandan Enabled seçeneğini tercih ederek özelliği aktif hale getirin. Son olarak uygulamayı kapatıp tekrar açın.

Google Chrome uygulamasını tekrar açtıktan sonra uygulamanın ayar bölümüne gidin. Artık bu bölümde gece modu (Dark Mod) seçeneği bulunuyor olacak. Dilediğiniz zaman Karanlık Mod özelliğini buradan aktif hale getirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu