Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Banka Kartı Çıkarmayı Planlıyor

Google, banka kartını çıkarmayı planlıyor. Bu, şirket içindeki anonim kaynaklara göre bu bilgi ortaya çıktı.

Sızıntıya göre şirket banka kartlarını dijital ve sanal olarak geliştiriyor. Google Card hesaba bağlanabilir ve hem akıllı telefondan hem de internet üzerinden ödeme yapabilir. Kart, CITI ve Stanford Federal Kredi Birliği de dahil olmak üzere birçok banka ile ortaklaşa düzenlenecek.


Tüketiciler Google Play uygulamasında alışveriş yapabilir ve kart işlemlerini yönetebilir. Mali izleme sistemi masrafları izlemenize , bakiyeleri kontrol etmenize, hesabınızı engellemenize, hesabınızı yenilemenize veya para aktarmanıza olanak tanır.

Google, Banka Kartı Çıkarmayı Planlıyor

Kartın hasar görmesi veya kaybolması durumunda, kullanıcı Google Pay uygulamasında engelleyebilir ve yeni bir kart sipariş edebilir. Önceki raporlarda belirtildiği gibi, şirket kartın Google Pay uygulamasının temeli olmasını planlıyor.

Şirket, işlem verilerini reklam kampanyaları ve hedefleme için kullanıp kullanmayacaklarına henüz karar vermedi. Ancak, gelecekte Google bankacılık ve aracılık hizmetleri, muhasebe, sigorta veya borç verme hizmetleri sunabilecek. Google, yeni kartın Apple Pay ve Apple Card ile rekabet edebileceğinden emin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu