Tiktok Takipçi Satın Al

Google Asistan İçin Yeni Özellik Geliyor

Google Asistan, sanal asistanı daha kullanışlı hale getirmek için birkaç yeni beceri kazanıyor.

Fotoğrafları doğrudan sesli komutlarla paylaşma seçeneği ekliyor, belirli bir konuyu temel alan Podcast’ leri arıyor ve Any.do, AnyList gibi daha fazla not tutma uygulamarıyla entegre oluyor.


Podcast araması en basit eklentidir. Asistan‘ a “tatil yemekleriyle ilgili bir Podcast bulma” ya da “Yeni Yıl kararları hakkında bana podcast gösterme” seçeneğini sorun. Google, dinlemeniz için bölümler önerecektir.

Google Asistan İçin Yeni Özellik Geliyor

Fotoğraf paylaşımı, beklediğiniz gibi de çalışıyor. Google’ dan size belirli bir kişiyi veya tarihi göstermesini, sık kullanılanlarınızı seçmesini ve ardından Google’ dan bir arkadaşınıza göndermesini isteyerek resimler çekebilirsiniz. Buradaki yeni bölüm sesli komutlardır: paylaşım menüsünde gezinmek yerine, Asistan’dan bunları sizin için paylaşmasını isteyebilirsiniz, artık menülere gerek yok.

Son olarak, Google Asistan’ın notunu genişletiyor ve yeni not alma hizmetlerini destekleme yeteneklerini listeler. Ayarlamak için, Google Asistan‘ ın ayarlarında “Hizmetler” sekmesine gidin ve seçtiğiniz not tutma hizmetinizi “Notlar ve Listeler” bölümüne bağlayın. Kurulduktan sonra, doğrudan sesli komutlarla bu listelere yeni öğeler oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu