Tiktok Takipçi Satın Al

Android 11 Beta ile Birlikte 117 Yeni Emoji Eklendi

Android 11 Beta’da 117 yeni emoji kullanıcılara sunuluyor. Google, Android 11 Beta sürümüne 117 yeni emoji ekledi.

Yeni bir Android sürümü , yeni emoji seçimleri olmadan asla tamamlanmaz . Klavyeler ve uygulamalar Android O ile sunulan emoji destek kitaplığından yararlanabilir ve herhangi bir emojiyi bağımsız olarak görüntüleyebilirken, sistemin kendisinde yeni ifadelere sahip olmak onları bildirimlerde ve EmojiCompat kütüphanesine bağlı olmayan uygulamalarda görebileceğiniz anlamına gelir. Daha sonra, Android 11 Beta, en son Unicode Emoji 13 güncellemesindeki tüm ifadeleri beraberinde getiriyor.


Toplam 117 yeni emoji arasında, bu İtalyan yeteneği için sıkışmış bir parmak bulacaksınız ve kara kedi gibi mevcut hayvanların varyasyonları ve kutup ayıları, bizon, kunduzlar, mamutlar ve dodolar gibi tamamen yeni hayvanlarımız var.

Android 11 Beta ile Birlikte 117 Yeni Emoji Eklendi

Yaban mersini, zeytin, gözleme, fondü ve kabarcık çay gibi bazı yiyecek ve içecekler de sevilir. İçerme ile ilgili olarak, nihayet Bayan Claus ve smokin ya da örtüdeki bir kişi (bir erkeğe ya da bir kadına karşı) için bir emojimiz var.

3. parti klavyeler ve uygulamalar, Android O ile sunulan emoji kitaplığından yararlanarak herhangi bir emojinin bağımsız olarak görüntülenebilmesini sağlıyor ancak sistemin kendisine yeni emojilerin eklenmesi onların bildirimlerde ve EmojiCompat kütüphanesine bağlı olmayan uygulamalarda görüntülenebilmesi anlamına geliyor.

kediyi ya da sevmediğiniz birini anlatmaya yarayacak bir ‘kara kedi’ mevcut. Çeşitli hayvanların varyasyonlarının yanı sıra kutup ayısı, bizon, kunduz, mamut ve dodolar kütüphaneye yeni katılanlar arasında.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu