Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Pixel 6 Etkinliğinde İlk Akıllı Saatini ve Katlanabilir Akıllı Telefonunu Tanıtabilir

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro‘nun 19 Ekim’de prömiyer yapacağı bir sır değil. Ancak sadece bu cihazları göreceğiz, şirketin ilk akıllı saati, katlanabilir akıllı telefonu ve akıllı hoparlörü de dahil olmak üzere daha fazla yenilik vaat ediliyor.


Bu tahmin gerçekleşirse, Google’ın yeni ürünleriyle ilgili sağladığı gizliliği takdir etmeliyiz . Şirketin katlanabilir bir akıllı telefon ve akıllı saatler çıkarabileceğine dair söylentiler daha önce ağda ortaya çıkmıştı, ancak yeni öğelerin ne olacağı konusunda herhangi bir ayrıntı yok.

Yalnızca Android 12.1 sürümünün, yazılımı katlanır form faktörüne sahip cihazlarla çalışacak şekilde optimize etmek için orada olduğunu biliyoruz ve yeni Pixel Launcher, esnek ekranlarla çalışmak üzere uyarlanmış bir dizi işlev sunacak.

Google, Pixel 6 Etkinliğinde İlk Akıllı Saatini ve Katlanabilir Akıllı Telefonunu Tanıtabilir

Akıllı saatlere gelince, neredeyse kesinlikle Samsung ile birlikte oluşturulan yeni bir WearOS sürümü sunacaklar. Ayrıca, Güney Kore devi ile ortaya çıkan yakın ilişki göz önüne alındığında; Pixel Watch, Exynos W920’ye dayalı özel bir 5 nanometre çip sunabilir.

Google’dan Akıllı Saat ve Katlanabilir Telefon

Bu tahminlerden ve varsayımlardan hangisinin sonunda gerçekleşeceğini iki haftadan daha kısa bir sürede öğreneceğiz. Google’ın sunumunu dört gözle bekliyoruz; altıncı nesil Pixel cihazlarının sonunda nasıl ortaya çıkacağını ve gerçekten 2021 olayı olup olmayacağını anlamak istiyoruz.

Büyük Alman perakendeci tarafından açıklanan Google Pixel 6 lansman tarihi ve perakende fiyatı
19 Ekim’de tanıtımı yapılacak olan Google Pixel 6 akıllı telefonlar hakkında neredeyse her şeyi biliyoruz; maliyetleri ve satışların başlama tarihi hariç. Şimdi bu bilgi büyük bir Alman perakendeci tarafından açıklandı.

Google, Pixel 6 Etkinliğinde İlk Akıllı Saatini ve Katlanabilir Akıllı Telefonunu Tanıtabilir

Daha önce bazı kaynaklar Pixel 6‘nın Avrupa pazarında 649 avroya satışa çıkacağını belirtmişti; ve Pixel 6 Pro 899 Euro’ya mal olacak; Bu bilgi hakkında şüpheler olmasına rağmen. Ancak şu anda Pixel 6’nın fiyatının en azından Avrupa pazarında sabitlendiği görülüyor; ve aslında 649 Euro olacak. Perakendecinin tanıtım broşürü, yeni ürün için ön siparişlerin 19-27 Ekim tarihleri ​​arasında verileceğini de duyurdu. Böylece Pixel 6 muhtemelen 28 Ekim’de satışa çıkacak.

Bayi broşürünün ortaya çıkardığı bir diğer merak edilen nokta ise Pixel 6’nın özellikleri arasında yüz tanıma özelliğinin olması. Bu özellik Pixel 4’te kullanıma sunuldu; ancak Pixel 5’te kayboldu ve şimdi Pixel 6’ya geri dönüyor gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu