Tiktok Takipçi Satın Al

Popüler Alan Adı ve Hosting Şirketi GoDaddy Yeni Logosunu Duyurdu

Dünyanın en büyük ve en popüler internet domain ve hosting şirketi GoDaddy yeni logosunu tanıttı.

GoDaddy, internet domain servisidir. 1997’den beri İnternet domain hizmeti vermektedir. 2010 yılı itibarıyla 45 milyon domain isimini yönetmektedir. Bob Parsons tarafından 1997 yılında kuruldu. 2002’de VeriSign tarafından satın alındı.


GoDaddy, girişimcilere verdiği desteğin bir yansıması olarak gösterdiği yeni GO isimli yeni logosunu açıkladı. Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, dünyanın dört bir yanındaki, girişimci olarak kendi yolunu çizen kişi ve kuruluşlara sağladığı desteği temsil eden yeni logosunu yayınladı.

GoDaddy’nin dünya genelinde 6 binden fazla çalışanın görev aldığı GoDaddy Destek Ekipleri bulunuyor ve onlar müşterilerle ayda yaklaşık 2 milyon görüşme yapıyor. 20+ yıl önce, kitlelere alan adları getirdik. Şimdi, girişimcilere çevrimiçi büyümeleri için gereken tüm yardım ve araçları sunuyor. GO, üç fikrin buluştuğu alanın görsel bir temsili olarak oluşturuldu;

Popüler Alan Adı ve Hosting Şirketi GoDaddy Yeni Logosunu Duyurdu

Girişimci ruh; Günlük girişimcilerin vazgeçilmez ruhunu temsil etmek için GO’nun takas kemerlerini oluşturduk. Ve “git” kelimesi, insanların girişimci yolculuklarında ilk veya bir sonraki adımı atmaları için topladığımız çığlıktır.

Sevinç; Sevinç, girişimcileri kendi yollarını yapmaya teşvik eden sevginin bir sonucudur. GO’nun kalp şekli bu duyguya bir baş sallama yaparken, cesur hatları her yerde girişimcilerin yaşadığı aynı neşeyi yayar.

İnsanlık; Girişimcilik herkese açık olmalıdır, bu yüzden insanlığı herkesin yararına dijital araçlarımıza getiriyoruz. GO’nun sürekli, üst üste binen inme tüm girişimcilerin paylaştığı bağlantıyı simgeliyor ve cömert iç mekanında her şeridin insanları için yer var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu