Tiktok Takipçi Satın Al

GIGABYTE, GeForce GTX 1660 Ekran Kartı Serisini Tanıttı

Dünyanın önde gelen birinci sınıf oyun donanımı üreticisi GIGABYTE, NVIDIA Turing mimarisinin desteklediği en yeni GeForce GTX 1660 ekran kartlarını açıkladı. GIGABYTE 3 grafik kartı piyasaya sürdü.

GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G, GeForce GTX 1660 GAMING 6G, GeForce GTX 1660 OC 6G. Bu GeForce GTX 1660 ekran kartları sadece GIGABYTE tarafından sertifikalandırılmış overclock edilmiş GPU’ları kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda aşırı performans ve en iyi oyun deneyimini arayan oyun tutkunları için GIGABYTE soğutma sistemleri ile üretiliyor.

GIGABYTE GeForce GTX 1660 neler sunuyor?


GIGABYTE, yeni GeForce GTX 1660 ile Üçlü Fan çözümlerini tercih eden kullanıcılar için GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G ekran kartını piyasaya sürdü. Üçgen fan kenarı tarafından dökülür ve fan yüzeyindeki 3B şerit eğrisi boyunca yumuşak bir şekilde yönlendirilir.

3 saf bakır kompozit ısı borusu ve doğrudan dokunuşlu GPU ile donatılan bu cihaz, ekran kartını daha yüksek performans ve ürün kararlılığıyla düşük bir sıcaklıkta tutarak, GPU’dan ısıyı hızla dağıtabilir. Ayrıca, her MOSFET için aşırı sıcaklık koruma tasarımı ve yük dengelemesi sağlayan aşırı dayanıklı ve hızaşırtma tasarımına sahip GAMING OC, ayrıca Ultra Dayanıklı sertifikalı bobinler ve kapasitörler, mükemmel performans ve daha uzun bir sistem ömrü sunar.

GIGABYTE, GeForce GTX 1660 Ekran Kartı Serisini Tanıttı

RGB fusion 2.0 yazılımıyla, kullanıcılar en iyi çeşitli ışık efektleri oluşturmak için grafik kartını diğer AORUS cihazlarla senkronize edebilir. GAMING serisinde, Gigabyte, kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olarak bir başka orijinal frekans modeli “GeForce GTX 1660 GAMING 6G” sunuyor.

GeForce GTX 1660 OC 6G, kullanıcılar için en iyi Dual fan çözümüdür. Alternatif eğirme, 90 mm benzersiz bıçak fanı ve saf bakır kompozit ısı borusu gibi özellikler ile müşteriler en iyi termal çözüme sahiptir. Ultra Dayanıklı malzemelerle donatılmış, aynı zamanda kullanıcılar için en iyi kaliteyi sunar. Ek olarak, şık arka plaka sadece estetik bir değer katmakla kalmaz, aynı zamanda tam koruma sağlamak için grafik kartının yapısını da geliştirir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu