Tiktok Takipçi Satın Al

GIGABYTE, EAGLE Serisini Donanımlarını Genişletiyor

GIGABYTE, yeni EAGLE grafik kartları ve anakartları ekleyerek genişliyor. EAGLE Serisi grafik kartlarının beyaz versiyonunu tanıtarak, yeni EAGLE ICE Serisi’ni ekliyor. GIGABYTE, birkaç NVIDIA RTX 40 Serisi GPU dahil olmak üzere yeni beyaz EAGLE ICE grafik kartı tasarımını bir RTX 4070 SUPER ve RTX 4070 Ti SUPER modeliyle sunuyor.

GIGABYTE, EAGLE Serisini Donanımlarını Genişletiyor


Yeni EAGLE ICE serisi grafik kartlarının yanı sıra, GIGABYTE ayrıca yeni Z790 EAGLE ve Z790 EAGLE AX adını taşıyan EAGLE adlı anakartlar ekledi. Z790 EAGLE ve Z790 EAGLE AX, Z790 EAGLE AX modelinde eklenen bir Wi-Fi 6E modülü haricinde, özellikler ve fiziksel özellikler bakımından aynı bir dizi özelliğe sahiptir. Anakartın minimal ısı emicilere sahip görünümüne göre EAGLE anakartlar, 12., 13. ve 14. Nesil Intel Core işlemcileri için destek sunan giriş seviyesi bir Intel Z790 anakartı gibi görünüyor.

GIGABYTE, EAGLE Serisini Donanımlarını Genişletiyor

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılara bakın. EAGLE ICE Serisi grafik kartları, basitçe EAGLE Serisi modellerinin beyaz versiyonudur. Aynı soğutucu tasarımını kullanır ancak beyaz renktedir. GIGABYTE şu anda sadece NVIDIA modellerini ekledi. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılara bakın.

GIGABYTE, EAGLE Serisini Donanımlarını Genişletiyor

İlgili bağlantılar;

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu