Ghost Recon Wildlands için Battle Royale Modu Yayınlandı! - TeknoDiot.com

Battle Royale Çılgınlığı Devam Ediyor: Ghost Recon Wildlands için Battle Royale Modu Yayınlandı!

Abone Ol 

Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda oyuna Battle Royale modu eklendiği gözler önüne serilmiş durumda.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ghost Recon Wildlands oyununa yeni yayınlanan güncelleme hakkında detayları paylaşan videoda oyuna Battle Royale modunun ekleneceği bildirilmişti. Mod Mercenaries ismiyle oyundaki yerini aldı.

PUBG ve Fortnite’dan sonra geçtiğimiz aylar içerisinde EA cephesinden gelen Apex Legends gibi oyunlar Battle Royale oyunları arasında rekabeti iyice arttırmış durumda. Vaziyet böyle olunca diğer oyun üreticilerde ya yeni Battle Royale oyunu çıkarıyor yada yayınlanmış oyunlarında Battle Royale modu yayınlıyor.

Battle Royale Çılgınlığı Devam Ediyor

Battle Royale Çılgınlığı Devam Ediyor: Ghost Recon Wildlands için Battle Royale Modu Yayınlandı!

Bolivya topraklarını esas alacak bir harita üzerinde oyuncuların haritadaki helikopterle ilk kaçan oyuncular olmaya çalışacağı mod 8 oyunculu bir oynanış olanağı sunuyor. Tüm oyuncuların hiçbir silaha ve ekipmana sahip olmadan mücadele etmeye başlayacağı haritada birbirleriyle mücadele etmelerinin yanı sıra yapay zekaya karşı mücadele etmesi de söz konusu oluyor.

Oyuncuların haritadaki 3 radyo vericisini aktive edip helikoptere binmeye çalıştığı bir Battle Royale modu bulunan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yayında!

Göz atın:   ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia'da!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!