Tiktok Takipçi Satın Al

Gears 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Gears 5, Microsoft Windows için Xbox Game Studios ve Xbox Play Anywhere’in bir parçası olarak Xbox One için yayınlanacak.

The Coalition tarafından geliştirilen yaklaşan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. Gears of War serisinin altıncı taksitinde, Gears of War 4’ün devamı niteliğindedir ve 10 Eylül 2019’da piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Gears 5 sistem gereksinimleri bugün resmi olarak açıklandı.


Xbox E3 2019 etkinliğinde tekrardan gösterilen Gears 5, 10 Eylül 2019 tarihinde hem Xbox One hem de PC için çıkışını gerçekleştirecek. Gears 4 ile çuvallayan seriyi Gears 5 ile toplamaya çalışacak olan Microsoft, bugün oyunun PC için sistem gereksinimini yayınladı.

[sp-related style=”dark” id=”51582″]

Hem AMD hem de NVIDIA ekran kartları için ayrı ayrı sistem gereksinimi yayınlayan Microsoft, oyuncuların PC’lerini çok fazla zorlayacak gibi görünüyor. Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı.

Gears 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Topyekûn savaşın durulmasını fırsat bilen Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera için en büyük tehlikenin kendisi olduğunu öğrenir. Son olarak oyunu oynamak için Xbox Live hesabı gerekir. Daha fazla bilgi için www.gears5.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Gears 5 Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Gears 5 sistem gereksinimleri

Gears 5 minimum sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD FX-6000 series / Intel i3 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon R9 280 or RX 560 / NVIDIA GTX 760 veya GTX 1050
VRAM: 2GB
RAM: 6GB

Gears 5 önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD Ryzen 3 / Intel i5 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon R9 280 or RX 560 / GTX 970 veya GTX 1660 Ti
VRAM: 4GB
RAM: 8GB

Gears 5 ideal sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD Ryzen 7 / Intel i7 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon VII / NVIDIA GTX 2080
VRAM: 8GB
RAM: 16GB

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu