Tiktok Takipçi Satın Al

Gaziemir LG Teknik Servisi

Dünya devi olarak nitelendirilen Güney Kore merkezli, kaliteli ürünleri ile belirli bir çizgi yakalamış, ürünleri bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi gören LG’nin İzmir Gaziemir’deki özel servis firmalarından biri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Gaziemir’de yer alan sınırlı özel servis içerisinde, rakiplerimizden sıyrılarak LG markasının kalitesine ve yüksek standardına uygun olarak vermekte olduğumuz özel servis hizmetimiz içerisinde son derece avantajlı ve kısa süren bir teknik proses sizleri beklemektedir.


Özel Gaziemir LG Servis bütün LG ürünleriniz için hızlı ve sorunsuz özel teknik servis olanağı sunmaktadır. Firma olarak temel ilkelerimiz olan müşteri memnuniyetleri ve üst düzey kalitede sorunsuz hizmete bağlı olarak LG ürünlerinizin tamir, periyodik bakım, parça değişiklikleri ve yedek parçaların desteği gibi işlemleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gaziemir’de hizmet veren firma anlayışımıza tamamen ters olan, bazı rakiplerimizin maliyeti düşürmek adına tercih ettiği ancak bizim etik bakış açımızı yansıtmayan sahte ya da yardımcı sanayi üretimi parçaları kullanmak gibi bir durum kesinlikle hizmet kapsamımız dahilinde değildir. Yani ürünlerinize yapılacak bütün parça değişimi, yedek parça montajı gibi işlemlerde orijinal parça kullanılmaktadır.

Firmamız Özel LG Servisi Gaziemir LG müşterilerine özel olarak aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Aynı gün servis hizmetimiz servis süresini çok ciddi anlamda kısaltmakta, büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu hizmetimizin yanı sıra da hızlı servis hizmetimiz sayesinde ürünlerinizin servis süresi uzun sürmemektedir. Çağrı merkezimiz yedi yirmi dört diye tabir edilen haftanın her günü, günün her saati aktif olarak hizmetinize olup bütün sorularınıza cevap bulmanızı sağlamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu hizmet 1 yıl garantili olmaktadır. Siz de LG ürünlerinizin özel servisi için bizi tercih edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu