Tiktok Takipçi Satın Al

Garantili Asus Servis Hizmeti

Uluslar arası para birimi farkından dolayı ülkemizde teknolojik ürünlerin fiyatları aşırı yükselmiştir. Sürekli masraf çıkartan ve arızalanan bilgisayarların özellikle bu dönemlerde ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız.

Bu nedenle kalıcı ve uygun fiyatlı çözümler üreten bir teknik destek bulmak hayat kurtarıcı olabilmektedir. Özellikle yeni bir bilgisayar almak yerine kullanıma devam edebileceğimiz bilgisayarlarımızın olması çok ekonomik olacaktır.

Eski Bilgisayarları Yeniden Kullanılır Hale Getirmek


Anakart arızaları veya laptop kasalarındaki kırıklar gibi farklı sorunların tek bir yerde kalıcı olarak onarılmasını isteyen bir bilgisayar kullanıcı iseniz, şimdi sizlere son derece güzel bir tavsiyede bulunacağız.

Menteşe sorunları gibi dizüstü bilgisayarın ergonomisini bozan sorunlar ya da anakart arızası vb. donanımsal sorunlar için derinlemesine testler uygulayarak nokta atışı ömürlük çözümler sunun Asus Teknik Servis ile iletişime geçerek uzman ekiplerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızı çöpe atmayın, rafa kaldırmayın. Yeniden kullanılabilir hale getirerek değerlendirebilir ve yeni masraflardan kurtulabilirsiniz.

Aynı zamanda yapılan onarımlardan sonra donanım yükseltme tavsiyeleri ile, bilgisayarın güncel uygulamalar için daha performanslı olmasını sağlayabilirsiniz. Uzman teknik ekip ile bilgisayarınıza en uygun donanımları seçebilirsiniz. Böylelikle birbiri ile uyumsuzluk oluşarak dar boğaz sorunu yaşamazsınız ve paranız boşa gitmez.

Garantili Asus Servis Hizmeti

Zamanın ve paranın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bilgisayarlarınıza da kendi bilgisayarlarımız gibi değer veriyor, özel kutularda muhafaza ediyoruz..

En ufak vidası dahi kaybolmadan temizlenmiş, onarılmış yepyeni bir şekilde teslim ediyoruz. Teslim etmeden önce yapılan işlem için ve genel olarak tüm detaylı donanım ve yazılım testleri yapılır. Testlerden maksimum değerde sonuç alamayan bilgisayarların işlemleri maksimum seviyeye kadar yeniden yapılır.

Her zaman en iyi performansı en uzun süre boyunca alabileceğiniz bilgisayar teslim etmeyi hedeflemekteyiz. Yapılan değişim işlemlerinde donanıma garanti verilmektedir.

Memnuniyetiniz için Asus Bilgisayar Servisi teknik ekiplerimize, aklınıza takılan tüm konularda ulaşarak destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığınız teknik sorunlar için iletişime geçerek yapılması gereken işlemler hakkında bilgi alarak, bilinçli bir şekilde çözüme giden yolda güvenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyan bir servis olmaktan gurur duyarız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu