Tiktok Takipçi Satın Al

Garanti ve Hepsiburada’dan Alışveriş Kredisi

Teknolojiyi sevdiren banka Garanti Bankası ve Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Hepsiburada, müşterilerine online alışverişlerinde kullanabilecekleri kredi fırsatı sağlıyor.

Yenilikçi çözümleriyle müşterilerinin hayatını her kanalda kolaylaştırmayı hedefleyenGaranti Bankası, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile iş birliğine giderek, webden ve mobilden ödeme anında alınabilen Garanti Alışveriş Kredisiuygulamasını başlattı. Türkiye’de e-ticarette ilk defa, alışveriş yaparken banka müşterilerinin kredili alışveriş yapmasına imkân sağlayan Hepsiburada, şimdi de dijital bankacılık çözümleriyle Türkiye’de öncü rol üstlenen Garanti Bankası ile müşterilerine bu hizmeti sunuyor.


Garanti Bankası müşterileri, Hepsiburada’dan yapacakları 750 TL ile 15.000 TL arasındaki alışverişlerini, ödeme anında “Garanti Alışveriş Kredisi” seçeneğini kullanarak, 3 aydan 48 aya varan vadeler ve lansmana özel %1,59 faiz avantajlı krediyle kolaylıkla gerçekleştiriyor. Müşteriler kredilerini Hepsiburada web sitesinden veya Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden diledikleri yer ve zamanda hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabiliyor. Bu sayede tüketiciler, online alışverişlerde kredi kartıyla öder gibi, uzun vadeli ve uygun ödeme koşullarıyla alışveriş kredisi satın alma imkânına sahip oluyor. Garanti müşterileri bu teknolojik altyapı sayesinde alışveriş yaparken, kredi faizine ek bir ücret ödemeden 7 gün 24 saat krediden yararlanabiliyor.

Her şey mükemmel müşteri deneyimi için

[ilgiliicerik icerik_id=”16481″]

Hepsiburada ile birlikte hayata geçirilen Garanti Alışveriş Kredisi hakkında konuşanGaranti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, “Hayatın her alanında ağırlığını giderek artıran dijitalleşme ile tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları ve ödeme tercihleri de hızla değişiyor. Bu değişimle beraber e-ticaret sektörü her geçen gün büyüyor. Müşterilerimizin bulunduğu her platformda onlara kusursuz bir deneyim yaşatma ve her türlü bankacılık hizmetini sunabilme vizyonuyla hareket eden bir banka olarak, ülkemizin en büyük online alışveriş platformu Hepsiburada ile önemli bir iş birliğine imza attık. Garanti müşterileri bundan böyle, Garanti Alışveriş Kredisi ile Hepsiburada’dan yapacakları alışverişleri sırasında kredi kullanmanın, kredi kartı ile ödeme yapar gibi, harcamalarını uygun faiz ve vadelerle ödemenin rahatlığını yaşayacaklar. Dijital bankacılık çözümleriyle Türkiye’de öncü rol üstlenen Garanti Bankası olarak, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle, farklı iş birlikleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya, hızlı ve güvenli şekilde değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hepsiburada Mali İşler Grup Başkanı Korhan Öz konuyla ilgili olarak, “E-ticaret alanında mükemmel müşteri deneyiminin en önemli faktörleri arasında kolaylık ve hız geliyor. Hepsiburada olarak teknoloji platformumuz sayesinde yeni imkânları müşterilerimize sunarken, her zaman onların hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Türkiye’de bireysel krediyle alışveriş yaptıran ilk online alışveriş platformu Hepsiburada. Garanti Bankası’yla güçlerimizi birleştirerek e-ticarete farklı bir boyut getirmeye devam ediyoruz.  Bu ödeme imkânı sayesinde, Hepsiburada üzerinden alışveriş yapan Garanti Bankası müşterileri, kolayca kredi kullanarak alışverişini yapabiliyor.” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu