Tiktok Takipçi Satın Al

Game Booster Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kurulur?

Game Booster yazılımı ile oyunlardaki performans nasıl arttırılır, nasıl kurulur ve kullanılır. Bunları sizlerle paylaşıyoruz.

Herkes oyunlarını akıcı bir şekilde oynamak ister. Bazıları bunu donanımsal olarak yapar. Bazıları ise elindeki donanımlardan en iyi şekilde yararlanarak yapar. Game Booster elinde donanımsal olarak gücü olan olmayan herkes için performans attırmak için yapılmış bir yazılım olarak karışımıza geliyor.


Tek tıklamayla oyun hızlandırıcımız, FPS güçlendirici, RAM temizleyici ve başlangıç öğesi yöneticisi olarak çalışır. Sadece “BOOST” butonuna tıklayın, gereksiz işlemleri hızla bitirir, daha fazla sistem kaynağı bırakır, RAM’i temizler ve başlangıç öğelerini devre dışı bırakır. Kare hızınız olması gerektiği gibi artar. FPS değerinizi her zaman normal sıcaklıkta 60’tan yüksek tutun.

Game Booster Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kurulur?

Basit arayüz tasarımı ile bizleri karşılayan Game Booster, 2018 de yapılan güncellemeleriyle birlikte oyunlardaki performanslarını iyileştirdi. Peki Game Booster’ı bilgisayarımıza nasıl kurarız. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

  • Bu siteye giderek en güncel Game Booster versiyonunu indirin.
  • İndirdiğiniz dosyanın kurulumunu herkes gibi “Next-Next” diyerek kurulumu yapalım.
  • Sonrasında programımızı açalım. Karşımıza aşağıdaki gibi bir arayüz gelecektir. Bu arayüzümüz de hızlandır komutu ile arka plan da çalışan programları kapatabiliriz.

Game Booster Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kurulur?

  • Üst kısımda bulunan Oyunlar Menüsünde girelim. Aşağıdakine benzer bir arayüz bizi karşılayacak. Bu arayüzde ekle kısmına basarak hangi oyunu optimize edeceğimizi seçiyoruz.

Game Booster Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kurulur?

  • Eklediğimiz oyun Oyun kutusu ekranına gelmiş oluyor. Bu ekranda eklediğimiz oyunu seçiyoruz. Sonrasında Hızlandır ve Çalıştır diyoruz.
  • Yapacağınız işlemler bu kadar. Bu işlemlerden sonra iyi oyunlar dileriz.

Eğer anlatımda takıldığınız bir kısım olursa yorum yaparak dile getiriniz. En kısa sürede yardımcı oluruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu