Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu'nun Onayını Aldı! - TeknoDiot.com

Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu’nun Onayını Aldı!

Abone Ol 

Üç haftadan kısa sürede Samsung, en yeni Galaxy S amiral gemisini ve ikinci katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i tanıtacak.

Tanıtım etkinliğinin başlangıcında, bu yeni cihazlar Samsung’un bu cihazları piyasaya sürmesi için gerekli olan sertifikaları almalıdır. Bu hafta, Galaxy Z Flip FCC’den (Federal İletişim Komisyonu) onay aldı.

FCC sertifikasının duyurusuna yaklaşırken, Samsung yaklaşık iki ay önce web sitesinde yeni katlanabilir telefonu için destek sayfaları hazırlamıştı. Ne destek sayfaları ne de FCC sertifikası cihaz hakkında hiçbir şey ortaya çıkarmaz. Teknik özelliklerinin birçoğu, en çekici özelliği de dahil olmak üzere son zamanlarda da ortaya çıktı; bir açıyla kapanma yeteneği.

Ne yazık ki, söylentiler Galaxy Z Flip’in fiyat etiketi hakkında tam bir bilgi yok. 850 – 1400 $’ arasında bir fiyat etiketine sahip olabilir. Net fiyatı için Samsung’un resmi duyurusunu bekleyeceğiz.

İşte Karşınızda Galaxy Z Flip’in Sızan Fotoğrafları!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu'nun Onayını Aldı! Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu'nun Onayını Aldı! Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu'nun Onayını Aldı! Galaxy Z Flip, İletişim Komisyonu'nun Onayını Aldı!

 

Göz atın:   Yeni Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip, 108MP Kamera ile Gelmeyecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu