Galaxy S9 ve S9 Plus'ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Samsung’un 25 Şubat’ta MWC 2018 (Mobil Dünya Kongresi)’de tanıtacağı yeni amiral gemi serisi Galaxy S9 serisini tanıtacak. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore fiyatı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus özellikleri ve tasarım anlamında sızıntıları gerçekleşmişti ancak fiyat konusunda çıt yoktu. Dün sızdırılan bilgilere göre Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin Güney Kore fiyatları ortaya çıktı. Güney Kore piyasasında Galaxy S9 için 950.000 won (887 dolar) ve Galaxy S9 Plus için 990,000 won (920 dolar) olacak.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın En Net Görüntüsü

Galaxy S9 ve S9 Plus'ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

En Pahalı Akıllı Telefon Olacak

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Galaxy S8’in çıkışı esnasında 935.000 won gibi bir fiyatla satışa sunulduğunu hatırlatmakta fayda var. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini MWC 2018’de tanıtıldıktan hemen sonra 2 Mart’ta Güney Kore için ön siparişe açılacak. Daha sonra diğer Avrupa ülkelerinde satışa çıkacak. Samsung Galaxy S9’un 800 dolar, S9 Plus’ın ise 900 dolar veya biraz daha altından piyasaya çıkacağını net olarak söyleyebiliriz. Şuanda internet üzerinde gezen bilgilere göre Galaxy S9 serisi en pahalı akıllı telefonlar olacak.

Göz atın:   AMD, Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemcileri Duyurdu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu