TeknoDiot
     
     
     

Galaxy Note 9’un Test Sonuçları Sızdı!

Galaxy Note 9'un Test Sonuçları Sızdı!

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak olan cihaz Galaxy Note 9 sonunda kendini göstermişti, şimdi de Galaxy Note 9’un test sonuçları ortaya çıktı.

Geçmiş aylar içerisinde tanıtılan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinden sonra gözler hemen Galaxy Note 9 cephesine çevrilmiş durumda. Galaxy Note 9 hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Galaxy Note 9’un sızıntıları gelmeye başladı ve hakkındaki yeni sızıntı ise telefonun test sonuçları oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18617″]

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 9 modeli için geri sayım başladı. Çok az bir zaman kaldı Galaxy Note 9’un tanıtılmasına. Az bir zaman kalmasıyla birlikte bu zaman diliminde de sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer Galaxy Note 9’un test sonuçları sızdırıldı. Exynos’lu modelin skorları belli olurken, bu kez kilitsiz Note 9’un skorları ortaya çıktı. İşte SM-N960F kod adıyla Geekbench’te görünen Note 9’un yeni skorları ortaya çıktı! Galaxy Note 9 benchmark skorlarıyla Note 8’e fark atıyor diyebiliriz.

Galaxy Note 9'un Test Sonuçları Sızdı!

[ilgiliicerik icerik_id=”20000″]

kilitsiz Note 9 tamamen sızdırılmış durumda. SM-N960F kod adıyla sızdırılan cihaz, müthiş bir performans ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Galaxy Note 9 tekli çekirdekte 3716 puan almayı başarırken, çoklu çekirdek performansı 8984 ile neredeyse 9000‘lere dayanıyor. 6 GM RAM ve Android Oreo 8.1 işletim sistemi oluyor.  Şuanlık hakkında net bir bilgi olmadığını söyleyebiliriz. Ağustos ayını bekleyeceğiz ve Samsung’un bu canavarını göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


EMUI 9.1 Güncellemesi Alacak 14 Huawei Modeli

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S20 Plus Net Şekilde Görüntülendi

Buğra Noyan

Realme 6, 6i ve 6 Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.