Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Note 9’un Test Sonuçları Sızdı!

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak olan cihaz Galaxy Note 9 sonunda kendini göstermişti, şimdi de Galaxy Note 9’un test sonuçları ortaya çıktı.

Geçmiş aylar içerisinde tanıtılan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinden sonra gözler hemen Galaxy Note 9 cephesine çevrilmiş durumda. Galaxy Note 9 hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Galaxy Note 9’un sızıntıları gelmeye başladı ve hakkındaki yeni sızıntı ise telefonun test sonuçları oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”18617″]

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 9 modeli için geri sayım başladı. Çok az bir zaman kaldı Galaxy Note 9’un tanıtılmasına. Az bir zaman kalmasıyla birlikte bu zaman diliminde de sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer Galaxy Note 9’un test sonuçları sızdırıldı. Exynos’lu modelin skorları belli olurken, bu kez kilitsiz Note 9’un skorları ortaya çıktı. İşte SM-N960F kod adıyla Geekbench’te görünen Note 9’un yeni skorları ortaya çıktı! Galaxy Note 9 benchmark skorlarıyla Note 8’e fark atıyor diyebiliriz.

Galaxy Note 9'un Test Sonuçları Sızdı!

[ilgiliicerik icerik_id=”20000″]

kilitsiz Note 9 tamamen sızdırılmış durumda. SM-N960F kod adıyla sızdırılan cihaz, müthiş bir performans ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Galaxy Note 9 tekli çekirdekte 3716 puan almayı başarırken, çoklu çekirdek performansı 8984 ile neredeyse 9000‘lere dayanıyor. 6 GM RAM ve Android Oreo 8.1 işletim sistemi oluyor.  Şuanlık hakkında net bir bilgi olmadığını söyleyebiliriz. Ağustos ayını bekleyeceğiz ve Samsung’un bu canavarını göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu