Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Note 8 Modeli Android Pie Üçüncü Etap Beta Güncellemesi Aldı

Samsung’un bir önceki Note modeli Galaxy Note 8 modeli Android Pie beta programı kapsamında hızla ilerliyor.

Galaxy Note 8 modeli için beta programı geçen ay başlamıştı. Note 8 modeli onun üstüne iki Android Pie güncellemesi almıştı. Şimdi ise üçüncü beta Android Pie güncellemesi yayınlandı. Samsung Galaxy Note 8 için beta programına şu anda kayıtlı olan herkes bu son sürüm güncellemesini indirmek için şimdi bir OTA ile almalıdır. Bu OTA N950FXXU5ZSB1 ürün yazılımı sürümünü içermekte ve bir dizi hata düzeltmesiyle birlikte geliyor.


Uygulama kapanırken video ekran oranını değiştirirken kamera uygulaması kapatıldığında klasörün donması sorunu düzeltildi. Kullanıcılar S Pen’i çıkardıklarında komut simgesinin görünmesini engelleyen bir hata düzeltildi.

Galaxy Note 8 Modeli Android Pie Üçüncü Etap Beta Güncellemesi Aldı

Şubat 2019 güvenlik yaması itibariyle Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus için üçüncü Android Pie beta güncellemesini görmüştük. Boyut olarak oldukça büyük bir 680 MB büyüklüğündeydi. Bu düzeltmelerin ve güvenlik yamalarının tümü Note 8 için ikinci Android Pie beta sürümünde bulunanlar tarafından kullanılabilir. Buna rağmen kararlı bir Android Pie / One UI göreceğimizi düşünüyoruz, zamanında veya önümüzdeki haftalarda güncellemeler sıklaşacağı kesin. Samsung güncelleme konularına daha sıcak ve emniyetli yaklaşıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu