Galaxy Note 20 Ultra En İyi Akıllı Telefon Seçildi!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note20 Ultra, ABD merkezli Consumer Reports’un akıllı telefon değerlendirmesinde birinci oldu.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 20 Ultra, ABD tüketici dergisi Consumer Reports tarafından yapılan değerlendirmede akıllı telefon kategorisinde ilk sırada yer aldı.

Derginin Galaxy Note 20 serisinin ağustos ayındaki lansmanından bu yana en son çıkan akıllı telefonlar genelinde yaptığı değerlendirmesinde, Galaxy Note20 Ultra toplam 85 puanla birinci oldu.

Galaxy Note 20 Ultra ekran, performans ve rahatlıkta en yüksek değerlendirme olan “Mükemmel” notunu aldı. Galaxy Note 20 Ultra’nın yüksek hız, tek şarjda 36,5 saat süren pil ve kamera performansı da övgü alan diğer özellikler oldu.

Galaxy’nin güç ve performans mirası

Galaxy Note serisinin güçlü bir telefon olma konumunu daha da sağlamlaştıran Galaxy Note20 Ultra, bugüne kadarki en güçlü Note serisi olma mirasını da başarıyla sürdürüyor. Galaxy Note20 Ultra, tüm Galaxy cihazlarındaki en hızlı işlemci ile üretildi.

İkonik tasarımdan ödün vermeden en son teknolojiyi ve sınıfının en iyi mobil deneyimlerini sunan Galaxy Note20 Ultra, parmak izlerini ve lekeleri azaltan yepyeni puslu dokusu ile değişen trendleri aşan göz alıcı tonlardaki yeni Mystic renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Galaxy Note 20 Ultra En İyi Akıllı Telefon Seçildi!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!