Galaxy Fold 2, 120Hz Ekrana ve S-Pen Desteğine Sahip Olacak

İlk nesil Galaxy Fold, Samsung’un istediği başarıyı görmedi, ancak şirket hala kaynaklarının çoğunu gelecekteki katlanabilir telefonlarına harcıyor.

Samsung şu anda en son sızıntıya göre daha büyük ve kavisli ekranla gelecek olan ikinci nesil Galaxy Fold adlı yani Galaxy Fold 2 üzerinde çalışıyor.

DisplayDearch’ün kurucusu Ross Young’a göre, yaklaşan Samsung Galaxy Fold 2, 2213 x 1689 ekran çözünürlüğüne sahip 7,59 inç 120Hz ana ekrana sahip olacak. Öte yandan, ön ekranın 60Hz ekran yenileme hızı olacak 2267 x 819 ekran çözünürlüğü ile 6.23 inç ölçecek. Hem ön ekran hem de ana ekranda selfie kamera için ise ekranda bir delik olacak.

Yeni Galaxy Fold, S-Pen’i de destekleyecek. Yani, bir Galaxy S-Pen’iniz varsa, Galaxy Fold 2 ile kullanabilirsiniz.

Galaxy Fold 2 geliyor

Galaxy Fold 2, 120Hz Ekrana ve S-Pen Desteğine Sahip Olacak

Samsung’un ilk kapaklı katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Flip gibi, Galaxy Fold 2 UTG, s hort ile gelecek Ultra İnce Cam için. Bu, ekranın daha düz görünmesini sağlayacaktır. Cam bir kapağa sahip olmanın bir başka yararı da daha az kırışıklık geliştirmesidir.

Samsung Galaxy Fold 2’nin Q3 2020’de piyasaya çıkması bekleniyor ve Ağustos 2020’de Samsung Galaxy Note 20 ile birlikte piyasaya sürülebilir. Cihazın Snapdragon 865 işlemci, 256/512 GB depolama alanı ve 4G seçeneği ile geleceği söylendi.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu