Tiktok Takipçi Satın Al

Gainward, GeForce RTX 3050 6GB Pegasus Ekran Kartını Tanıttı

Gainward şirketi, geniş bir ilginç model yelpazesiyle bilinen bir video kartı üreticisi olarak bugün GeForce RTX 3050 6 GB Pegasus adlı yeni bir modelini resmi olarak tanıttı. Bu video kartı, NVIDIA Ampere mimarisi üzerinde üretilen bir grafik işlemcisini kullanıyor, ikinci nesil RT çekirdekleri ve üçüncü nesil tensor çekirdekleriyle birlikte, GDDR6 belleği ve özel soğutma sistemi tasarımıyla, yeni ürün oldukça kompakt, sessiz ve düzgün sıcaklık aralığında çalışıyor. Özellikle, çok kompakt bir kasa için yüksek performanslı bir çözüm elde etmek isteyenler için bu yenilik ilgi çekici olacaktır, çünkü gerçekte bu senaryoda model seçenekleri son derece sınırlıdır.

Sadece 17 santimetrelik boyutu sayesinde, yeni video kartı mini-ITX form faktörünü kolayca destekler, bu da kullanıcının iş, oyun ve diğer eğlenceler için çok kompakt bir bilgisayar toplamasına olanak tanır. Dahası, bu video kartı son derece düşük güç tüketimiyle gurur duyabilir, bu yüzden video kartını bağlamak için kablolar gerekmez – kartı yuvaya takmak yeterlidir. Bu çok kullanışlıdır, çünkü kompakt kasalarda kabloları döşemek bazen zor olabilir. Uygun bir çözüm elde etmek isteyenler için harika bir haber, çünkü bu video kartı oldukça cazip bir fiyatla sunulacak ve Full HD çözünürlükte modern projelerde oynamak için yeterli performansa sahip olacak. Bu, memnuniyetle karşılanacak bir gelişme.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu