Fujifilm X-A7 Giriş Seviyesi Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Fujifilm X-A7 biçimindeki en son giriş seviyesi kamerasını duyurdu.

X-A5’in bir üst modeli olup ve yepyeni 24.2MP APS-C sensörüne sahip olacaktır. İsterseniz 100-51.200’e genişletilebilen 200-12.800 ISO aralığına da sahip olacaktır. Ayrıca 6 fps hıza kadar sürekli çekim için destek sağlanacaktır. Diğer Fujifilm kameralarının tasarımına benzer şekilde, X-A7, kullanıcıların çeşitli çekim modları arasında geçiş yapmasını sağlayan bir kadran bulunacağı harici kadranların kullanılmasını destekleyecektir.

Fujifilm X-A7 Giriş Seviyesi Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Ayrıca 30 fps’de 4K videolar çekeceği için video çekimi için biraz iyi bir kamera olacak. Bu ilginç açılar ve bakış açıları için arkaya çevrilebilen ve eklemlenebilen bir dokunmatik LCD LCD olacak, böylece alçaltılabilir veya düşebilir. Fujifilm’in X-Pro, X-T veya X-H serisi kameralar kadar güçlü değil, ancak 700 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatıyla işin yapılması için yeterince iyi olmalı.

Ayrıca Fujifilm’in Fujinon serisi lensleriyle de uyumlu olacak, bu nedenle etrafta yayan bazılarınız varsa, X-A7 ile kullanabilmelisiniz. Kamera 24 Ekim’den itibaren satın alınabilecek.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu