Tiktok Takipçi Satın Al

Freelancer Uzmanlar İçin Yeni Pazaryeri: Uzmanfoni

Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazaryeridir.

%15 Komisyon oranı ve Ofiste Eş zamanlı çalışma imkanı ile rakiplarinden sıyrılan Uzmanfoni.com‘da başlıca Grafik Tasarım, İnternet Reklamcılığı, Yazı ve Çeviri, Yazılım & Teknoloji, Video & Animasyon, Ses&Müzik ve İş & Yönetim konularında yetenekli uzmanlara sahiptir.

Web Tasarımı Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim?


Web tasarımı yaparken para kazanmak mümkündür. Yazılımcılar veya alanında uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan web sitelerini freelance hazırlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Freelancerların bir arada bulunduğu web sitemiz üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirerek vereceğiniz hizmetin fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

 Üyelik Ücretli Midir?

Web sitemize üye olmak tamamıyla ücretsizdir. Site üzerinden biyografinizi oluşturarak alanda ne kadar uzman olduğunuzu ifade edebilir, müşterilerin sizi tercih etmesi gereken nedenleri sıralayabilirsiniz. Ses Müzik Freelancer uzmanlar hizmetinizdedir. Web sitesi tasarımı talep eden bir müşteri, sitemiz üzerinden diğer tasarımcılar ve sizin aranızda karşılaştırma yapma imkanına sahip olur. Site tasarımı için vereceğiniz fiyat, referanslarınız ve güvenilirliğiniz karar verme aşamasında belirleyici olacaktır. Sitemiz, piyasaya göre çok daha uygun fiyat teklifi sunduğu için potansiyel müşteriler tarafından tercih edilir. Bu da sirkülasyonu artırır.

Freelancer Uzmanlar İçin Yeni Pazaryeri: Uzmanfoni

 Freelance Web Sitesi Tasarlamanın Avantajları

Freelance olarak web sitesi tasarladığınızda mevcuttaki iş yerinizden aldığınız maaşa ek olarak bir maaş ve çok daha fazlasını ek gelir olarak kazanabilirsiniz. Web sitesi üzerindeki referanslarınız arttıkça daha fazla müşteri çekmeye, dolayısıyla daha fazla kazanmaya başlarsınız. Böylece bir süre sonra aylık kazancınız maaşınızı bile geçebilir.

Logo Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Kendi işinin patronu olmak isteyenler bilgi ve birikimlerini uzmanfoni.com hizmetleriyle alıcılarla buluşturabilirler. Çalışma saatlerini kendileri seçen freelance tasarımcılarla, uygun bütçelerle kaliteli hizmet almak isteyenleri buluşturan dijital platform farklı kategorilerde hizmet verir.

Yeteneğini ve güçlü olduğu yönleri değerlendirmek isteyenler, tam ya da yarı zamanlı performans göstererek ek gelir elde edebilirler. Üstelik güvenilir bir ortamda yapılan işler, müşteri tarafından onaylandıktan sonra eksiksiz bir şekilde ödenir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu