Tiktok Takipçi Satın Al

Forum Dünyasının Gözdesi: TCybers

Forum sitelerinin eski tadına sahip olan yeni açılmış forum sitelerinin başında gelen. Sitesinden sizlere bahsedeceğiz.

Son zamanlarda forum siteleri artışa geçmiş durumda. Bu durum her ne kadar iyi görünse de ülkemizin belli başlı siteleri dışında ayakta durabilen bir forum sitesi ne yazık ki yok. Fakat eski forum sitelerinde çalışmış moderatör ve kurucuları ile piyasaya hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen forum.tcybers.net forum sitesi kısa süre öncesinde aktif oldu.


Nedir bu forumun diğer forumlardan farkı diye düşünebilirsiniz. Düşünenler için şöyle bir açıklama yapabilirim. tcybers.net belirli başlı kategoriler içerisine odaklanmış olan genel forum sitelerinden farklı olarak belirli bir kitleye hitap eden, güncel ve değişik konuları bulabileceğiniz diğerlerinden farklı bir forum sitesidir.

Üyeler aktif şekilde birçok konu hakkında konular açmakta olup diğer ziyaretçi ve üyeler ile etkileşim halinde değerlendirmekte. Teknoloji, oyun, sinema ve internet gibi önemli gündem konuları hakkında konular yayınlamaktadır.

Forum Dünyasının Gözdesi: TCybers

Forum sitesi nedir?

İnternet kullanıcılarının bir konu hakkında çevrimiçi şeklinde portal üzerinde paylaşımda ve yorumda bulundukları ortama kısaca forum denilmektedir.

Forum sitesinde uzun mesajlar paylaşabilir ve yapılan bu paylaşımlara forum aktif olduğu sürece diğer kullanıcılar tarafından o konu hakkında yorumlar yapılabilir ve tartışılabilir. Ek olarak örneğin Türkçesiyle sistem üzerinde “konu” şeklinde belirtilen tanımlamaya “topik” adı verilir.

Forum sitesinde ana başlıkların yanında da alt başlıklar yer alır örneğin; Teknoloji başlığının alt başlığı akıllı telefon, donanım, bilgisayar gibi alt başlıklar yer alabilir. Forumlarda tartışma ve paylaşma düzeninin sağlanması için en üst seviye yetkililerin yanı sıra “moderatör” olarak adlandırılan kontrol yetkisine sahip üyeler de bulunmaktadır.

Forum Dünyasının Gözdesi: TCybers

Forum Dünyasının Gözdesi: TCybers

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu