Tiktok Takipçi Satın Al

Fortnite’a Gelecek “Batman” Temalı Oyun Eşyaları Ortaya Çıktı

Ada semalarında Bat-Signal görüldü. Pelerinli işbirliğiyle artık yardım çağrılarına yetişme sırası sizde! Batman, 80. yıldönümünü kutlarken 6 Ekim’e kadadar oyuncularla buluşacak.

Bugün Epic Games tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Fortnite‘ın yeni etkinliği olan Batman Crossover’ı tanıtıldı. Oyuna eklenen dosyalarla birlikte de yeni gelecek olan ortaya çıktı.


Bir Yırtık Bölgesi, Gotham Şehri’ni Fortnite’a getirdi. Gotham Şehri gelir de şehrin kötüleri eksik kalır mı? Bu isimli bölgede Gotham Şehri’nin muhtaç olduğu kahramanlara dönüşeceksiniz; kendi Batman pelerininize bürünerek istediğiniz zaman uçabileceksiniz!

Ayrıca Bugün, Epic Games resmi olarak Fortnite x Batman‘ı ortaya çıkardı ve geçişi PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlara gelecektir.

Fortnite’ın Batman temalı bir etkinlik getireceğine dair söylentiler bir süredir ortadaydı. Dün bununla ilgili resmi bir açıklama yapan Epic Games firması, etkinliği bugün düzenlenen canlı yayınla birlikte tanıttı. PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlar etkinliğe ulaşabilecekler. Etkinlikle birlikte oyuna Gotham City haritası, birkaç farklı kostüm (iki adet Batman kostümü olmak üzere), birkaç farklı kozmetik, sırtlıklar, kazmalar ve daha fazlası eklenecek.

“Batman” Temalı Fortnite Eşyaları

Elinizin altında “harika oyuncaklar” olunca kahraman olmak çok daha eğlenceli. Oyuna dalın; Batman Grapnel Gun ve Patlayıcı Batarang’ı bir de kendiniz deneyin!

Süper kahraman olmanın en havalı yanlarından birisi de özel kıyafetler tabii! Batman Pelerinli Süvari Paketi’yle şehri kurtarırken tarzınızı konuşturun! Diğer Batman temalı kozmetiklere ek olarak, bu pakette Batman Çizgi Roman Kıyafeti ve Kara Şövalye Filmi Kıyafeti de bulunuyor.

Kahraman görevlerini 1 Ekim’e kadar tamamlayarak adayı tehlikeden kurtarın. Gotham Şehri Görevlerini tamamladığınızda Catwing planörü de dahil birçok ücretsiz ödül kazanacaksınız! (Kötüleri durdurmak da başlı başına bir ödül tabii.)

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu