Tiktok Takipçi Satın Al

Fortnite Anlık Oyuncu Rekoru Kırdı

PUBG’nin en büyük rakibi Fortnite kırılması zor bir rekoru kırdı. Fortnite’da anlık oyuncu sayısı milyonlara dayandı ve rekor kırılmış oldu. İşte tüm detaylar.

Yapım şirketi Epic Games’in Battle Royale oyun türündeki yapımı Fortnite ağızları açık bırakmaya devam ediyor. Fortnite çıktığı günden bugüne kadar rekor üstüne rekor kırarak oyun dünyasında az görülür bir başarıya ulaştı.


2018 Şubat ayında aynı anda 3.4 milyon anlık oyuncuya ulaşarak kırılması zor bir rekor elde etmişti. Daha bizler 3.4 milyonu hazmedemeden yeni anlık oyuncu rekoru gündeme geldi. Epic Games Kore CEO’su Sung Chul Park’ın açıklamasına göre, Fortnite’ın anlık oyuncu sayısı 8.3 milyon gibi devasa bir sayıya ulaştı. Daha önce farklı alanlarda rekor kıran oyun, Twitch’in en çok izlenen oyunu ve aynı anda en çok kişinin izlediği oyun yayını olmayı da başarmıştı.

[sp-related style=”light” id=”29333″] [sp-related style=”light” id=”32432″]

Fortnite Anlık Oyuncu Rekoru Kırdı

Fortnite oyunu 3.4 milyon anlık oyuncu sayısına ulaşarak kırılması güç bir rekorunu geçmiş aylarda elde etmişti. Şimdi ise gerçekten inanılmaz anlık oyuncu sayısı ağızları açık bıraktı. 8.3 milyondan fazla anlık oyuncu sayısına ulaşarak kendi rekorunu kırmış oldu.

Son olarak PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen Fortnite’ın dünya çapında 125 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu