Tiktok Takipçi Satın Al

Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye’ye Dönüyor!

Gazeteci Fatih Altaylı’ya Göre Formula 1 Yarışlarının Ülkemize Dönüşü Kesinleşti! Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçlertoprağı Haberi Doğruladı.

2005-2011 yılları arasında ülkemizde InterCity Yarış Pistinde düzenlenen Formula 1 yarışları ülkemize tekrar dönüyor.


Aradan 9 yıl geçti ve ülkemiz F1 yarışlarının özlendiğini düşünüyorum hem ekonomik hem de motor sporları tutkunları açısından. Fatih Altaylı’nın Federation Internationale D’Automobile (FIA) yetkililerinden edindiği bilgiye göre %99,9 ihtimalle yarışlar bu sene tekrar ülkemizde yapılacak.

Tarihler Bile Belirlendi!

Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor!

Gazeteci Fatih Altaylı’nın yetkililerden edindiği bilgilere göre yarışlar Kasım ayının 3. haftasında yapılması bekleniyor. Buna göre muhtemel tarihler ise 13-14-15 Kasım olması bekleniyor. Fatih Altaylı’ya göre yarışlar seyircili gerçekleştirilebilecek. Fakat bu tabi ki ülkemizdeki salgının gidişatına göre değişecektir.

Eğer bu yarışlar seyircili gerçekleşirse hem ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunacak hem de bu sene içerisinde gerçekleşen dördüncü seyircili yarış olacak. Motor sporları tutkunlarının özlediği Formula 1 İstanbul ayağı umarım güzel bir etkinlik olarak gerçekleşir ve hafızalara kazınır. Konuyla ilişkin yakın zamanda InterCity İstanbul Park Yönetim Kurulunun açıklama yapması bekleniyor.

Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor! Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor!

Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor! Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor! Formula 1, Yıllar Sonra Türkiye'ye Dönüyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu