TeknoDiot
     
     
     

Fırsatlar Size Bir Tık Kadar Uzak

Fırsatlar Size Bir Tık Kadar Uzak

Günümüzde insanlar alışverişlerini mağazalardan yapmak yerine internet üzerinden online mağazalardan yapmaktalar. Fakat bu mağazalardaki ürünler her zaman hesaplı olmayabiliyor.

Birçok e-ticaret sitesinin kampanyalar bölümü olsa da buralardaki sıcak fırsatlar her zaman takip edilemiyor. Bu konuda içerisinde her türlü ürünün sizler için takibini yapan www.alisverisforumu.com devreye giriyor.

Özellikle ülkemizde vergilerin yüksek olması sebebi ile çok yüksek fiyatlara alabildiğimiz teknolojik ürünleri; AliExpress ve GearBest gibi Çin menşeili siteler üzerinden çok uygun fiyatlara almak mümkün. Fakat bunu yaparken de aynı site içerisinde dahi olsa farklı satıcılar veya kuponlar ile bir ürünü daha da ucuza alabilirsiniz. Forumda paylaşılan önerilen ürünleri ve indirim kuponlarını paylaşarak istediğiniz çok daha düşük fiyatlarla alabilirsiniz. Ürün tavsiyeleri yapılan bölümleri inceleyebilir ve aradığınız ürünü daha önceden almış olan kullanıcının tecrübelerini öğrendiğiniz gibi ona sorularda sorabilirsiniz. Hangi satıcıdan almalıyım? Kargo kaç günde geldi? Ürün resimdeki gibi mi? Kullanışlı mı ve dayanıklı mı? Sorularının cevaplarını forumumuzda bulabilirsiniz.

Fırsatlar Size Bir Tık Kadar Uzak

Sıcak fırsatlar kategorisinde paylaşılan konular sadece Çin siteleri ile sınırlı değil. Birçok yerli alışveriş sitesinin indirim haberleri ve indirim kuponları ile uzun kargo süreleri beklemeden de ülkemizden alışveriş yapabilirsiniz. Bazı kampanyalar öylesine uyguna denk geliyor ki uzun süreler kargo beklemesi bir yana hem 1-2 gün gibi sürede elinize ulaşırken daha da ucuza aldığınız bile olabiliyor. Sadece bireysel kullanıcıların yanı sıra ofis malzemeleri toptan alımda da güzel kampanyalar paylaşıldığını görüyoruz. Birçok ofis malzemesinin paylaşımı ve toptan alınan ürünlerde bizler için güzel indirimler ayarlarken, ek olarak Gearbest ile sadece foruma özel indirim anlaşmaları sayesinde üyelerinden gelen talepler doğrultusunda en çok istenen ürünleri bulabileceğiniz en iyi fiyata indirebiliyorlar.

Bunlara ek olarak bir alışveriş platformu olmasına rağmen forum tabi ki sadece bundan ibaret değil. Sıcak ortamı ve diğer kategorileri ile her türlü bilgiyi bulabileceğiniz, muhabbet edebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir platform. Üyeleri arasında hiçbir ayrım olmadan herkesin hatta üye olmayanların bile faydalanabileceği konularına bir göz atmanız fena olmaz. Unutmayın akıllı insan parayı harcarken kazanır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Amazon, Kendi Koronavirüs Test Laboratuvarını Kurdu

Buğra Noyan

Android TV Alacaklara Hepsiburada’dan Büyük İndirim

Uğur Aydemir

GearBest’den Yıl Sonunda Stokları Bitiriyoruz Kampanyası

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.